Rampage SMX-R90 alınır mı?

Peki sizce bu mu yoksa SMX-R111 mi?
Sensör açısından R90 daha başarılı. R111'in kullandığı 3327 de esasında çok kötü bir sensör değil ama 3389'un çok altında kalıyor. Yalnız R111 oldukça hafif 78gr. Açıkcası ben r90'ın ağırlığını merak ediyorum belirtilen 129gr ki oldukça ağır bir fare olduğunu gösteriyor.

Ürün elinize ulaştı mı elim biraz küçük olduğu için tereddüt ettim sipariş etmekten bir de sağ sol tıka çok tıklıyorum LoL oynadığım için önerir misiniz?

Mouse'yi 2 gündür kullanıyorum ürün gayet hoş programı mevcut makro tuşları videolardan gördüğüm kadarıyla dayanıksız olacak diye düşünmüştüm hiç öyle bir yanı yok. Elime tam oturdu çok hafif seçe parmağım dışarda kalıyor ve bu beni rahatsız ediyor. Zamanla alışacağımı düşünüyorum. Elinizin küçük olduğunu belirtmişsiniz palm mı claw mı kullanıyorsunuz (palm normal tutuş parmakları Click'lere oturtacak şekilde, claw pençe tutuşu) eğer eliniz küçük ise ve palm kullanıyorsanız başka ürünlere yönelmenizi öneririm.
Sensör açısından R90 daha başarılı. R111'in kullandığı 3327 de esasında çok kötü bir sensör değil ama 3389'un çok altında kalıyor. Yalnız R111 oldukça hafif 78gr. Açıkcası ben r90'ın ağırlığını merak ediyorum belirtilen 129gr ki oldukça ağır bir fare olduğunu gösteriyor.
Evet bana da ağır geldi açıkçası ama bu benim içim sorun değil led aydınlatmasından dolayı mouse gereğinden fazla sıcak mousu elime aldığımda hissedebiliyorum ama terleme gibi bir durum 1 defa oldu (4 saat kullanımdan sonra bilek kısmı terleme yaptı)
Bu arada herhangi bir sorunuzu yanıtlamaya hazırım rahatça sorabilirsiniz.

Mouse'yi 2 gündür kullanıyorum ürün gayet hoş programı mevcut makro tuşları videolardan gördüğüm kadarıyla dayanıksız olacak diye düşünmüştüm hiç öyle bir yanı yok. Elime tam oturdu çok hafif seçe parmağım dışarda kalıyor ve bu beni rahatsız ediyor. Zamanla alışacağımı düşünüyorum. Elinizin küçük olduğunu belirtmişsiniz palm mı claw mı kullanıyorsunuz (palm normal tutuş parmakları Click'lere oturtacak şekilde, claw pençe tutuşu) eğer eliniz küçük ise ve palm kullanıyorsanız başka ürünlere yönelmenizi öneririm.

Evet bana da ağır geldi açıkçası ama bu benim içim sorun değil led aydınlatmasından dolayı mouse gereğinden fazla sıcak mousu elime aldığımda hissedebiliyorum ama terleme gibi bir durum 1 defa oldu (4 saat kullanımdan sonra bilek kısmı terleme yaptı)

Sensör açısından çok başarılı. Isınma büyük ihtimalle led aydınlatmalardan dolayı. Aydınlatmanın şiddetini düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Palm şeklinde tutuyorum malesef bi türlü bulamadım uygun mouse g102 öneriyorlar genelde ama tık ömrü az dpi düşük diye almak istemiyorum

Palm şeklinde tutuyorum malesef bi türlü bulamadım uygun mouse g102 öneriyorlar genelde ama tık ömrü az dpi düşük diye almak istemiyorum

Ürün güzel ve rahat. Şu ana kadar hiçbir eksisini görmedim. Parmağımla tıkladığım yerlerde iz yapar mı diye korkuyordum, hiçbir iz yok şu anda. Ürün gayet hoş ancak el tutuşuma tam uyamadı. Orta parmağımı garip hissediyorum, mouse tam hakim olamıyorum şu anda. Umarım birkaç güne alışırım, iyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar Rampage bundan 3-4 yıl önce evet kötü bir markaydı diyebilirdim ama şu an kendini çok geliştirmiş 5-6 aydır kulaklığını kullanıyorum
Anladım abi. Corsair Harpoon veya Logitech G102 falan al Rampage bulaşma.

Arkadaşlar ürünü bugün itibarıyla sipariş verdim ürün elime ulaştıktan sonra almayı düşünen arkadaşlarımın sorularını seve seve yanıtlayacağım sağlıcakla kalın.
Dostum ürün eline ulaştımı acaba elim orta veya küçük yani g300s kullandım yaklaşık 2.5 yıl şuan hala kullanıyorum ona geçersem bir sıkıntı yaşarmıyım 2 3 güne alacağım ona göre cevap verirsen sevinirim hayırlı olsun

Geri
Yukarı