Rampage SN-R5 Cızırtı Sorunu

alovich

Hectopat
Kulaklığımın tekinden bassı yüksek olan ve yüksek sesli şarkılar dinlediğimde cızırtı geliyor. İnternetten bakınca bazı kulaklık/ses ayarlarıyla oynayınca düzeldiğini gördüm yaptım fakat hala öyle. Kulaklıkta olan genel bir sorun mu yoksa çözümü var mı?

Kulaklık markası kötü, kalitesi de kötü. Büyük ihtimalle genel sorundur kullanan biri varsa yardım edebilir ama ayarlardan kalitesi kötü olduğu için sesi son seviyeye çekince cızırtı veriyor olabilir. Sesi biraz daha kısınca vermeyecektir büyük ihtimalle yine de arkada ki jak girişlerini kontrol edin.

önceden böyle bir şey yoktu ben yüksek sesle müzik dinlediğim için bozuldu diye düşünüyorum
Yüksek bass olan müziklerde oluyor demişsiniz. Hoparlörünüzün bass ve hoparlörü dinlediğiniz müziğin bilgisayar çıkışına verdiği elektriği karşılamıyor. Yani bilgisayar çıkışından 10 W ses çıkıyorsa, hoparlörünüz 5 W diyelim, cızırtı yapar ya da patlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı