Rampage SN-R7 Mesh ses kalitesi iyi değil

yagmurozl

Decapat
Daha fazla  
Konu biraz uzun oldu sabırla okursanız ve bana bir akıl verirseniz çok sevinirim :)
Merhaba ürünü geçen yıllarda (05.04.2020) almıştım yaklaşık 2.5 sene kullandıktan sonra sağ taraftan ses gelmemeye başlamıştı. Bende yeniden aynısından sipariş verdim. Memnundum sonuçta. Bassı çok iyiydi birçok şarkı projemde bana eşlik etmişti. O kadar bassı iyiydi ki Spotify'da ekolayzır ayarı yapmamama rağmen yine de sanki bass dengesini ayarlamış gibi verim alıyordum.
Yeni kulaklığım hiç de böyle değil, Spotify da özel ayar yapmam gerekiyor, yapsam bile hissettirmiyor, radyo dinliyormuş gibi hissettiriyor, Valorant CS gibi oyunlarda sesler çok tiz mermi sesleri kulağınızı ısırıyor resmen, ulakığı alalı 2 gün olmadı fakat iade de edemeyeceğim hijyenik ürün zımbırtısı yüzünden. Bakın aşağıya fotoğraflarda ekleyeceğim malzemeden eksiltmeleri o kadar bariz ki. Kablo giriş kısımlar o kadar hafifleşti ki. Eskisi gerçekten hani kaliteli hissedeceğiniz bir ağırlıktıydı ama şuankinde bir hafiflik var, kulaklığın tamamı da keza öyle.
Yanımda herhangi bir ölçüm yapabileceğim aletim olmadığı için kalemin boyutunu baz alıyorum. Eski ve yeni kulakta 1 2cm oynamakta eski Mic daha uzun gördüğünüz gibi.

mi3zzmh.jpg

Yeni aldığım bu.

udp32pd.jpg

Eskisi bu şekildeydi.
Kulaklığın kafa kısmına değen kısmında malzeme kalitesi düşmüş fazlaca. Eskiden deri kısım yumuşacıkken şu anda aşırı sert direksiyon derisi gibi bir şey galiba şu anda.

97gbgnh.jpg

japrdjz.jpg

(Yanlış anlaşılma olmasın eskisini kaldırdım paketleyip)

Kulaklığı ilk aldığımda 115TL'ye almıştım şu anda 315TL'ye aldım aradaki 200 TL fark döviz farkı kar marjı cart curt desek bile neden üründen çalarsınız ki?
Gerçekten ne yapabilirim bu konuda? İade edemeyeceğim kesin. Garantiye göndersem hiçbir sorun olmadığını söyleyecekler yani biz malzemeden çaldık eskiden daha kaliteliydik diyecek halleri yok tabii.

Konu başlığına müdahale edilmiş, nelerden rahatsız olduğumu söyledim, forumdan da tavsiye istedim.

Şimdi durumunu anlıyorum fakat forumda biraz aktifsen bilirsin. Rampage ürün ve ürünleri önermiyoruz. Sebebini yaşadığın sorun ile açıklayayım.
Bir ürün alıyorsun iyi-hoş bir ürün alıyorsun kötü-kalitesiz.
Doğal olarak bu marka fason mal sattığı için ülkemizde 5. sınıf Çin malı ürünler. Aynı kalitede aynı ürün gelmiyor.
Tavsiyemiz (genel konuşuyorum) daha iyi markalara yönelip alışveriş yapman.

Geri
Yukarı