RAMPAGE SN-RW1 Driver Sorunu

BurakKKKKK

Hectopat
Daha fazla  
Driver'ı açdığım zaman hiçbir aygıt bulunamıyor yazıyor. Windows'un ses ayarlarına girince ses efektleri falan var ama driver açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, 7.1 desteği alamıyorsunuz driverını kurmadan. Bende kullanıyorum.
Rampage SN-RW1 Siyah 7.1 USB Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık - Segment Destek şu linkten gerekli driverı indirebilirsiniz.
Zaten buradan indirdim, ama aygıt bulunamıyor hatası veriyor, Windows ayarları`nda, driver`ın içinde bulunan ayarlar gözüküyor. Yükleme işlemini nasıl yaptın verdiğin linkten indirip direk kurdun mu? yoksa, önce sıkıştırılmış dosyayı bilgisayara aktardın mı?

Zaten buradan indirdim, ama aygıt bulunamıyor hatası veriyor, Windows ayarları`nda, driver`ın içinde bulunan ayarlar gözüküyor. Yükleme işlemini nasıl yaptın verdiğin linkten indirip direk kurdun mu? yoksa, önce sıkıştırılmış dosyayı bilgisayara aktardın mı?
Direkt olarak kurdum,aktarma yapmadım. Birde Realtek ses driverını komple kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp hepsini baştan kurun.

Ben kendi bilgisayarım'da programı yükledim ama yinede 7.1 olmadı ama kuzenin pc direkt taktım 7.1 çalıştı.
Window un eski sürümünde çalışıyordu ama en güncel sürümünde çalışmıyor.

Son düzenleme:
Ben kendi bilgisayarım'da programı yükledim ama yinede 7.1 olmadı ama kuzenin pc direkt taktım 7.1 çalıştı.
Window un eski sürümünde çalışıyordu ama en güncel sürümünde çalışmıyor.
Format attım driver bu sefer çalıştı ama dediğin gibi 7.1 olmadı Windows 10 kullanıyorum kuzenin ki Windows kaç?

Geri
Yukarı