Rampage SN-RW4 mikrofon sorunu

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar bu hafta başlıkta belirttiğim kulaklığı aldım. Şunu söylemeliyim ürünün ses kalitesinden oldukça memnunum beni gerçekten tatmin etti. Zaten ben kulaklık alırken dışarıya ses vermesine rahatlığına falan pek takıntı yapmıyorum çünkü sürekli kullanmıyorum. Sadece oyunlarda arkadaşlarımla sohbet esnasında veya Discord'da kullanırım. Onun haricinde sistemimdeki hoparlörler işimi görüyor. Bu ürünü aldım, sürücüsünü yükledim. Ayrıca Nahimic programından da denedim fakat bir türlü sorunumu çözemedim. Mikrofonumun ses seviyesini yükselttiğimde konuşmasam bile arkada bir çınlama gibi ya da daha farklı bir ses var hani jak kablolarıyla oynayınca bir ses çıkar hoparlörden aynı onun gibi. Fakat sürekli çıkıyor zaten USB kulaklık. Ses seviyesini azalttığımda bu biraz azalıyor ama bundan sonra da sesim çok düşük ve zor duyuluyor karşı tarafa hiçbir şekilde net ses veremiyorum. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim çözdün mü ? Sendeki sorunların tamamen aynısı bende de var

Kardeşim çok uğraştım ama çözemedim ve son çare olarak kulaklığı iade ettim ve yerine Trust markasının GXT 350 modelini aldım fiyat olarak da çok daha uygun. 3 aydır kullanıyorum ses kalitesi olsun mikrofon olsun gerçekten tatmin edici. Ve SN-RW 4 modelinden daha çok memnun etti beni fiyat olarak daha düşük. Tavsiye ederim

Geri
Yukarı