Snooy Rampage SN RW4 vs SN R7 Mesh 7.1

Sizi tersleyen yok. Yardımcı olmaya çalışıyorlar siz kendi kafanıza göre hareket ediyorsunuz.
Yukko güvenilir. Forumda birçok kişi alışveriş yaptı oradan. Alabilirsiniz.

Sharkoon'un Türkiye distribütörü Arena Bilgisayar. Yukko'da Arena Bilgisayarın E-Ticaret sitesi. Keyfin bilir ben fikrimi belirtirim kazıp yememek senin elinde.
Oradan sipariş edilse kaç günde gelir?
Sharkoon'un Türkiye distribütörü Arena Bilgisayar. Yukko'da Arena Bilgisayarın E-Ticaret sitesi. Keyfin bilir ben fikrimi belirtirim kazıp yememek senin elinde.
Sadece Klavye orada var ben toplu sipariş vericem

Oradan sipariş edilse kaç günde gelir?
Dediğim gibi keyfin bilir. Sonra beni tersleme diye trip atma. Sana faydası dokunacak tavsiyede bulunuyorum. Dün siparişi verdiğim bugün kargoya vermişler. Hafta sonuna denk geldiğim için Salı gününe kadar elime geçmiş olur ürün.

Sürekli tersleyen ben değilim yanlız ☺
Verdiğin garip cevaplara hala sabırla cevap verdiğim için şükretmelisin :) Terleyen sensin demedim zaten ki bende terslemiyorum istediğin gibi cevap veriyorum. Umarım ürünler hakkında bir sonuca varmışızdır.

Verdiğin garip cevaplara hala sabırla cevap verdiğim için şükretmelisin :) Terleyen sensin demedim zaten ki bende terslemiyorum istediğin gibi cevap veriyorum. Umarım ürünler hakkında bir sonuca varmışızdır.
1500 TL ye ekran kartı alıcam. GTX 1050 Tİ GAMING X mi almalıyım sence ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı