RAMPAGE SN-RW66 Alpha-X RGB 7.1 vs SN RX8 + Kulaklık tutacağı

• Konuyu başlatan Pwieh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Pwieh

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
İki kulaklık arasında kalmış bulunmaktayım. Alpha X olan sanal 7.1 fakat MediaMarkt sitesinde 220₺ iken mağazasında 260₺ o yüzden internetten almak durumundayım.

İkinci olan vatandan. 180₺ ek olarak Rampage Kulajlik tutacağı ile 220₺'e geliyor.

Ekstra olarak bir masaüstü mikrofonum var. Ses gayet güzel ve temiz fakat alacağım kulaklığın mikrofonun da kaliteli olmasını isterim. Hangisi alınmalı? 2. Seçenek bana daha cazip geldi çünkü ek olarak kulaklık tutacağı alabiliyorum.
Bütçem 220₺. Hangisi tercih edilmeli?

Rampage Alpha-X daha mantıklı olur. Kullanım amacınız tam olarak nedir?
Oyun hocam. Geceleri bazen yayın yapıyorum veya youtubeye video çekiyorum bunlarda masaüstü mikrofon işimi görüyor. FPS oyuncusu değilim daha çok hikayeyi / strateji oyunları oynuyorum.

Stand'dan mı bahsediyorsunuz? Pek gerekli olduğunu düşünmüyorum. Monitörün üstüne dahi asılabiliyor. İlla gerekiyor derseniz, 15-20 TL'ye dahi bulunabiliyor. Ancak sizin laptopunuz var uygun fiyatlı işinizi görecektir.
Porge Gaming Kulaklık Askısı Şeffaf Kulaklık Standı - n11.com
Böyle bir şey dahi işinizi rahatlıkla görecektir.
@Pwieh
Hocam son durum nedir? Sıfır alacaksanız Alpha-X'i öneririm.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı