Rampage SN-RW66 Alpha-X RGB alınır mı?

Pwieh

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Laptop, klavye, mouse'yi aldım sırada kulaklık kaldı. Şu anda 30 liralık bir kulaklık kullanıyorum fakat mikrofonu bozuk olduğu için işimi pek fazla görmüyor ne yazık ki. Normalde SN-R11 alacaktım fakat internette dolaşırken bunu buldum. Tek renk modelleri 170 lira RGB modeli internette 215 MediaMarkt'ta 220 lira çok bir fark yok açıkçası. Alınır mı? Yoksa bu bütçeye (normalde 150 fakat 220'e kadar esnetebilirim) daha iyisi bulunur mu? Tercihim Vatan veya MediaMarkt fakat internetten de alabilirim.

RAMPAGE SN-RW66 Alpha-X RGB 7.1 Surround Sound Sistem Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Not: YouTube'e video çektiğim için mikrofonun güzel olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Gamepower mei almayı planlıyorum bakabilirsin onada normalde forumda pek sevmezler gamepower gibi çinlileri ama çok ilgimi çekti kulaklık ve forumda dışında gayette iyi yorumlar var.

1 aydır kullanıyorum mikrofon kalitesi fena değil ortalama, ses kalitesi güzel başta garip geliyor ama kısa sürede alışıyorsun CS GO gibi oyunlarda güzel ses kasılıyor, müzik dinlemek için fena değil RGB sevmiyorsan üzerinde kapatma tuşu falanda var örgü kablo malzeme kalitesi iyi fiyat performans olarak alınabilir.

Geri
Yukarı