Rampage Snopy R602 oyunda Xbox olarak gözüküyor

umut bayaner

Femtopat
Daha fazla  
IMG-20230424-WA0001.jpeg

Şimdi joystick markası Rampage Snopy R602.
Joystikin tuşları PlayStation gibi ama FIFA 23'te Xbox olarak algılıyor. Bu da X'e basınca pas atmasi gerekirken kareye basinca pas atıyor gibi bir duruma maruz kalıyorum. Yardimci olur musunuz?

Eki Görüntüle 1754980

Şimdi joystick markası Rampage Snopy R602.
Joystikin tuşları PlayStation gibi ama FIFA 23'te Xbox olarak algılıyor. Bu da X'e basınca pas atmasi gerekirken kareye basinca pas atıyor gibi bir duruma maruz kalıyorum. Yardimci olur musunuz?

Ön Ayar'ı değiştirin özel olması lazım

Ön Ayar'ı değiştirin alternatif olması lazım

R1 tuşuyla olması lazım

Hocam bende dualshock 4 var oda fifa'da xbox tuşu olarak algılıyor çok çabaladım fakat bir çözümünü bulamadım. Şu yolu deneyebilirsin belki sende işe yarar ;
Steam'i geniş ekran modunda başlat ayarları biraz kurcala kontrolcü ayarları olacak oradan playstation kontrolcüsünü işaretleyip oyuna tekrar gir. Sorununu çözer mi bilmiyorum fakat bu durumu düzeltemeyebilirsin.

Hocam bende dualshock 4 var oda fifa'da xbox tuşu olarak algılıyor çok çabaladım fakat bir çözümünü bulamadım. Şu yolu deneyebilirsin belki sende işe yarar ;
Steam'i geniş ekran modunda başlat ayarları biraz kurcala kontrolcü ayarları olacak oradan playstation kontrolcüsünü işaretleyip oyuna tekrar gir. Sorununu çözer mi bilmiyorum fakat bu durumu düzeltemeyebilirsin.
Steam girdisini kapat PlayStation olarak algılıyor ama tuşlar yanlış basıyor bende

Daha detaylı açıklar mısınız
Hocam kontrol ayarlarında resim attığınız yere gelin. R1/R2 L1/L2 tuşlarına ( tam hatırlamıyorum deneme yanılma yoluyla bulabilirsiniz)sön ayar kısmınını size uygun olan hazır kontrol ayarları ile değiştirin değiştirin

Yeni konular

Geri
Yukarı