Rampage Spear yeni güncelleme sonrası "please plug in USB mouse" hatası

Cratiys

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Nvdia Geforce RTX 2060
İşlemci
i7
Faremi alalı yaklaşık 2 sene oldu ve 2023 yani bu sene drivera güncelleme geldi. Kurdum ve açmaya çalıştığımda şöyle bir hata aldım.

1693421873266.png

Nasıl bu durumu çözebilirim?

Gelen güncellemelere baktım da sizin ürününüz ile uyuşmayan bir sürüme gelmiş olma ihtimali var. Bir önceki sürümü kurup tekrar dener misiniz?

Önceki sürüm işe yarıyor ben sonrakini istiyorum.
Son sürüm 10/2022 parti numaralı cihazlara çıkarılmış. Yani 2022 Kasım ayından itibaren üretilen ürünler için geçerli bir sürüm, bu yüzden sizde son sürümde sorun yaşıyorsunuz. Sizin cihazınız Mart 2021'den sonra üretilenler kategorisinde yüksek ihtimalle. Bu durumda yeni sürücü sizin cihazınız ile uyumsuz oluyor, bu yüzden de hata alıyorsunuz.

Son sürüm 10/2022 parti numaralı cihazlara çıkarılmış. Yani 2022 Kasım ayından itibaren üretilen ürünler için geçerli bir sürüm, bu yüzden sizde son sürümde sorun yaşıyorsunuz. Sizin cihazınız mart 2021'den sonra üretilenler kategorisinde yüksek ihtimalle. Bu durumda yeni sürücü sizin cihazınız ile uyumsuz oluyor, bu yüzden de hata alıyorsunuz.

Bunun bir çözümü yok mu çok saçma bir şey. Fare markası aynı ama sürümü çalışmıyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı