Çözüldü Rampage Spectra Kasaya B450 Anakartlı Sistem Sığar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AtalayÖztürk

Hectopat
Kasa alcağım fakat aldığım parçalar kasanın içine sığar mı? Veya sığmama gibi bir şansı var mı?
Alacağım sistem:
Kasa: Rampage spectra Rainbow
Anakart: B450 Tomahawk Max
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600
Ekran Kartı: RX580 8 GB
RAM: Kingston HyperX 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz RAM
SSD: 260GB SSD
HDD: 1TB Hard disk
Power Supply: Cooler Master Watt 80Plus 600W

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O kasanın pek hava alacağını sanmıyorum, mesh panel kasalara bakmanı öneririm. Sığıp sığmadığını merak ediyorsan sığar. Yine de farklı kasalara yönelmeni öneririm. O kasa ortalama 300 TL sanırım. O paraya daha iyilerini bulabilirsin. Mesela şu kasa gayet iyi. Tam bütçeni belirtirsen farklı öneriler de yapabiliriz.
O kasanın pek hava alacağını sanmıyorum, mesh panel kasalara bakmanı öneririm. Sığıp sığmadığını merak ediyorsan sığar. Yine de farklı kasalara yönelmeni öneririm. O kasa ortalama 300 TL sanırım. O paraya daha iyilerini bulabilirsin. Mesela şu kasa gayet iyi. Tam bütçeni belirtirsen farklı öneriler de yapabiliriz.

Çözüm
anmıyorum, mesh panel kasa
Maximum 600 Tl verebilirim.

Rampage rmc2019 joyance kasa kullanıyorum
Corsair h115i platinum 280mm sıvı soğutma sığarmı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı