Rampage Speed W20 ve Rampage v902

Azhox

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 | Agi PCI-Express 3.0 512 GB M.2 SSD | Gigabyte RTX 3060TI Windforce OC | A520M-K VII | Amd Ryzen 5 5600
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öğrenciyim. Yaz başına kadar param birikecek bu da 7K gibi bir miktar ediyor. Ben de iki adet direksiyon seti buldum. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

Rampage Speed W20 ve Rampage v902. sizce hangisini almalıyım?

Arkadaşlar öğrenciyim. Yaz başına kadar param birikecek bu da 7K gibi bir miktar ediyor. Ben de iki adet direksiyon seti buldum. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

Rampage Speed W20 ve Rampage v902. sizce hangisini almalıyım?
7 bin lirayı bana ver fakire fukaraya dağıtıyım daha çok zevk alırsın. 2 3 Ay kullandıktan sonra o 2 direksiyon da (model fark etmeksizin markasından dolayı) kalbirasyon sorunu oluşturcak ve rampage'nin muhteşem olmayan yazılımı sayesinde o direksiyon öyle kalacak.

7 bin lirayı bana ver fakire fukaraya dağıtıyım daha çok zevk alırsın. 2 3 ay kullandıktan sonra o 2 direksiyon da (model fark etmeksizin markasından dolayı) kalbirasyon sorunu oluşturcak ve Rampage'nin muhteşem olmayan yazılımı sayesinde o direksiyon öyle kalacak.

Peki önereceğiniz direksiyon seti ne var?

2. el vitesli G29 bile bulunabiliyordu hocam en son. En kötü pedal + direksiyon o fiyata bulursunuz rahat.

2. el pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum olmadı pederle konuşup üstüne biraz ekleyip 0 bir G29 alacağım.

2. el pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum olmadı pederle konuşup üstüne biraz ekleyip 0 bir G29 alacağım.

Hocam pederi ikna edersen ve şansına denk gelirse vites dahil setler oluyor. Tamam vites en iyi modellerden değil fakat üzmez. Ayrıca 2. el güvenilir satıcılardan alırsan pek üzülmezsin. Bu arada sese karşı hassasiyetin varsa ve FFB konusunda takıntın yoksa bayağı götürür.

Hocam pederi ikna edersen ve şansına denk gelirse vites dahil setler oluyor. Tamam vites en iyi modellerden değil fakat üzmez. Ayrıca 2. el güvenilir satıcılardan alırsan pek üzülmezsin. Bu arada sese karşı hassasiyetin varsa ve FFB konusunda takıntın yoksa bayağı götürür.
ya rush markasının bir tane vardı RW900 diye o nasıldır

Geri
Yukarı