Rampage Stormy kulaklıkta soldan az ses geliyor

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar selam. Geçen Rampage Stormy 7.1 USB kulaklık aldım. Taktım bilgisaya fakat ses sağdan çok geliyor soldan az geliyor. Sonra dedim acaba benim bilgisayarda mı sorun var, anneannemin laptopuna taktım ve sorunsuz ses geldi. Sağ sol dengesi mükemmeldi. Bir çözüm öneriniz var mı? Driver yükleme ses driverı falan filan bir bilgim yok da.

Bende gamepower medusa kulaklıkta aynı sorunu yaşadım. Sorunun nedeni ise kulaklık sıfır kutuda gelirken kablosu sarılmış şekilde olduğu için kablosu içten temassızlık yapıyordu belirli bir şekilde olunca temas ediyor 2 kulaklıkta düzgün çalışıyordu. Fakat temassızlık olması halinde ya soldan ya sağdan az ses geliyordu yada ses gelip kesiliyordu. Dün geldi bugün iade ettim. Senin ki de belki kablo arızasından kaynaklı olabilir diye bu bilgiyi seninle paylaşmak istedim. Çünkü senin yaşadığın şekilde oldu bende de. Kulaklığı başka pc ye takınca düzgün çalışıyordu çünkü kablonun açısı o an çalışmaya müsait duruma geliyordu.

Bende gamepower medusa kulaklıkta aynı sorunu yaşadım. Sorunun nedeni ise kulaklık sıfır kutuda gelirken kablosu sarılmış şekilde olduğu için kablosu içten temassızlık yapıyordu belirli bir şekilde olunca temas ediyor 2 kulaklıkta düzgün çalışıyordu. Fakat temassızlık olması halinde ya soldan ya sağdan az ses geliyordu yada ses gelip kesiliyordu. Dün geldi bugün iade ettim. Senin ki de belki kablo arızasından kaynaklı olabilir diye bu bilgiyi seninle paylaşmak istedim. Çünkü senin yaşadığın şekilde oldu bende de. Kulaklığı başka pc ye takınca düzgün çalışıyordu çünkü kablonun açısı o an çalışmaya müsait duruma geliyordu.
hocam ben sorunun kaynağını buldum. benim bu rampage stormy usb anneannemin cihazına taktım ve orda böyle bi sorun olmadığını gördüm. galiba benim ses kartımda sorun var ama emin değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı