Rampage trapper ön panel çıkmıyor

zeki1936

Femtopat
Daha fazla  
Rampage TRAPPER 3x140mm ARGB FANLI 650W 80Plus Bronze MidT ATX Gaming KASA var. Ön Paneli temizlemek istiyorum ama nasıl çıkartıcam hala bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

1617189717113.png

Ayrılabilir birleşik değil ancak
1617189742675.png

Bu fotoğrafa baktığımız zaman alt kısmı insanı yoruyor. Tutup çekmeyi deneyiniz.

Eki Görüntüle 950425
Ayrılabilir birleşik değil ancak
Eki Görüntüle 950429
Bu fotoğrafa baktığımız zaman alt kısmı insanı yoruyor. Tutup çekmeyi deneyiniz.
alt kısmı çekmeyi denedim fakat sanki kırılacak gibi oldu zorlamadım ne yapabilirim çok fazla kirlendi o kirleri nasıl alabilirim
Kasanın ön panelinin altında elinizin girebileceği bir boşluk bırakılmış mı? Ön paneli tutup çekebilmek için.
bırakılmış ama zorladığımda kırılacak gibi oldu bende zorlamadım başka çözüzümü yokmu

alt kısmı çekmeyi denedim fakat sanki kırılacak gibi oldu zorlamadım ne yapabilirim çok fazla kirlendi o kirleri nasıl alabilirim

bırakılmış ama zorladığımda kırılacak gibi oldu bende zorlamadım başka çözüzümü yokmu
1617197223791.png

Şuralardan da elinle destekle bir yandan korkulacak bir şey yok daha önce fazla açılmadıysa sert olurlar genelde.

Alt kısmı çekmeyi denedim fakat sanki kırılacak gibi oldu zorlamadım ne yapabilirim çok fazla kirlendi o kirleri nasıl alabilirim.

Bazı kasalar öyle telefonun flashını açıp iç kısımdan bak klipsler nasılmış, vida falan var mı diye. Klasik düz uçlu tornavidayı araya sokup levye gibi yukarı aşağı oynatarak da esnetebilirsin.

bilgisayarın iç kısmında pimleri var. 3 sağda 3 solda. çıkartması gerçekten çok zor. bir kere açtım ve bir daha açmadım. elektrikli süpürge ile önden biriken tozu rahatlıkla çekebiliyorsun. ben açma gereki duymuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı