Rampage ucuz makrolu mouse önerisi

Bütçe
250,300
Sabit fikirli cahillere neden Rampage, ıcarus ve Gamepower alinmayacagini uzun uzun anlatmayacagim. Git al kardesim. Omrun boyunca elin kaliteli bir fareye degmemis, gordugun ilk isikli fareye baliklama atliyorsun. Logitech'in 10 yil once cikardigi G300s bile sizin taptiginiz Rampage'in yeni cikardigi fareleri tokatlar.

Benim param degil sonucta. Aldiktan 2 ay sonra yok cift basiyor yok garantiye gonderdim sorunsuz diye geri gonderdiler diye konu acarsan bu yazdigimi hatirla. 5 liralik sensor kullaniyorlar zaten ne bekliyorsunuz onu da bilmiyorum.

İcarus marka değil Gamepower'ın modeli Logitech'ın G300s iyi mouse evet tuş konumları berbat kendim kullandım CS:GO'da kanser eder sağ tuşu kronik arızalı hadi SteelSeries,Razer falan desen neyse Logitech ekipmanların fiyatına daha iyi ürünler var

Ve şu anki fiyatlara bakarsak 500 TL G300s, icarus 260 TL sende bütçe cahilisin anladığıma göre.

Merhaba arkadaşlar, makrolu mouse arıyorum Rampage güzel bir mouse önerebilir misiniz biraz ucuz olursa sevinirim.
Yazılımı olan bir mouse lazım bana.

Ucuz olmasını istediğinden bunlar 300 TL bütçeye göre
Gamepower icarus veya ASUS TUF Gaming M3 öneririm
Diğer yazanlar kendileri 1000 TL'lik fareler kullandığı için diğerleri alınmaz çer çöp mouse olur onlara göre.

İcarus marka değil Gamepower'ın modeli Logitech'ın G300s iyi mouse evet tuş konumları berbat kendim kullandım CS:GO'da kanser eder sağ tuşu kronik arızalı hadi SteelSeries,Razer falan desen neyse Logitech ekipmanların fiyatına daha iyi ürünler var

Ve şu anki fiyatlara bakarsak 500 TL G300s, icarus 260 TL sende bütçe cahilisin anladığıma göre.
Icarus derken Gamepowerin faresinden bahsetmistim sende bunu anlamayacak kadar cahilsin anladigima gore. G300S Gaming gecesinde 300'e satildi. Tuslari da kronik sorunlu falan degil sallama. 2. yilimda fare titriyor diye garantiye gondermistim yenisi gonderdiler. Coppower boyle bir sey yapar mi sence lolcu ? Sirf sen kullaniyorsun diye onermeye devam et sen coppower. Ayrica ben konu sahibi gitsin g300S alsin demedim, 10 yillik fare bile daha iyi dedim. Konu sahibi de iki fare arasindan hangisinin iyi oldugunu sordu. Ciddi anlamda okudugunu anlama problemlerin var sanirim lolcu.

Icarus derken Gamepower'in faresinden bahsetmistim sende bunu anlamayacak kadar cahilsin anladigima gore. G300s Gaming gecesinde 300'e satildi. Tuslari da kronik sorunlu falan degil sallama. 2. yilimda fare titriyor diye garantiye gondermistim yenisi gonderdiler. Coppower boyle bir şey yapar mi sence lolcu? Sirf sen kullaniyorsun diye onermeye devam et sen coppower. Ayrica ben konu sahibi gitsin G300s alsin demedim, 10 yillik fare bile daha iyi dedim. Konu sahibi de iki fare arasindan hangisinin iyi oldugunu sordu. Ciddi anlamda okudugunu anlama problemlerin var sanirim lolcu.

Ve bağlacının nerelerde kullanıldığını öğrenip gel.
Önerdiğim mouse F/P ürünü sen istemesen de.
Lolcuyum var mı sorun.

Ve bağlacının nerelerde kullanıldığını öğrenip gel.
Önerdiğim mouse F/P ürünü sen istemesen de.
Lolcuyum var mı sorun.
Soru cumlesinin sonuna soru isareti konuldugunu ogren de gel.

Yukarida bir arkadas adi sani belli bir marka olan AOC'nin faresini onermis. Olurda sorun olursa Gamepower'in ozurlu garantisiyle ugrasmak yerine AOC gibi daha koklu bir firmayla ugrasirim daha iyi.

G300s mi sorunlu değil, lütfen yanlış bilgi vermeyin. Sorunlu bir fare (kronik çift tıklama sorunu), sensörü berbat, 12 yıllık bir fare. Alınmaz.

Icarus derken Gamepowerin faresinden bahsetmistim sende bunu anlamayacak kadar cahilsin anladigima gore. G300S Gaming gecesinde 300'e satildi. Tuslari da kronik sorunlu falan degil sallama. 2. yilimda fare titriyor diye garantiye gondermistim yenisi gonderdiler. Coppower boyle bir sey yapar mi sence lolcu ? Sirf sen kullaniyorsun diye onermeye devam et sen coppower. Ayrica ben konu sahibi gitsin g300S alsin demedim, 10 yillik fare bile daha iyi dedim. Konu sahibi de iki fare arasindan hangisinin iyi oldugunu sordu. Ciddi anlamda okudugunu anlama problemlerin var sanirim lolcu.

G300s mi sorunlu değil, lütfen yanlış bilgi vermeyin. Sorunlu bir fare (kronik çift tıklama sorunu), sensörü berbat, 12 yıllık bir fare. Alınmaz.

Tekrar soyluyorum ben konu sahibi G300S alsin demedim. Guncel fiyati artmis zaten, ben 12 yillik fare bile Rampage'in farelerinden daha iyi dedim. Boyle soylememin bir baska sebebi de Logitech farede bir sorun oldugunda genel olarak yeni fare gonderiyor. Rampage ya da Gamepower gibi sorunsuz diyerek tekrar size gondermiyorlar. Farede sorun yasamayan kullanicilardan da biri benim bu arada. Eski meski ama 3 yil kullanmistim.
Dediginiz kriterlerde aklima baska fare gelmiyor.
Aklima baska fare gelmiyo cunku ucuz, makrolu, idare eder sensorlu ve yazilimli fare bulmak bir hayli guc bu ekonomide. Sizin attiginiz fareyi de kullanmadim ama sorun yasarsam en azindan AOC ile muhhatap olurum.

Geri
Yukarı