Rampage ürünleri nasıl garantiye gönderilir?

Mekasva33

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 4-5 ay önce Rampage Miracle X1 adlı kulaklığı aldım. Yaklaşık 3-4 haftadır mikrofonu bozuk. Garantiye göndereceğim Rampage mağazası yok, Segment Bilgisayar'a göndereyim diyorum mağazası İstanbul'da, ben ise İstanbul'a uzak bir şehirde yaşıyorum. Bu kulaklığı nasıl garantiye verebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 4-5 ay önce Rampage Miracle X1 adlı kulaklığı aldım. Yaklaşık 3-4 haftadır mikrofonu bozuk. Garantiye göndereceğim Rampage mağazası yok, Segment Bilgisayar'a göndereyim diyorum mağazası İstanbul'da, ben ise İstanbul'a uzak bir şehirde yaşıyorum. Bu kulaklığı nasıl garantiye verebilirim?
Segment Bilgisayar'a kargo ile gönderebilirsiniz.

Belki forum dışından veya içinden konuyu görenlere yardımcı olmak için hortlatıyorum.

Rampage'i arayıp sorunu anlatıyorsunuz ve garantiye yollamak istediğinizi söylüyorsunuz, onlar size bir kod veriyor. Daha sonra UPS kargoyu arayıp ürünü almalarını söylüyorsunuz UPS kargo eve geliyor ürünü verirken Rampage'in size verdiği kodu kargo görevlisine söylüyorsunuz. Ürünü alıp gidiyor. Kargo Rampage'e ulaştıktan sonra kısa mesajla size bir bilgi mesajı geliyor ürünün durumunu bu mesajda yazan kod ile kontrol edebiliyorsunuz Rampage'in sitesinden. 1 hafta falan sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı