Satıldı Rampage V900-S 900 derece direksiyon seti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Merhaba, büyük bir hevesle aldığım direksiyon setimi manuel vites istediğimden satıyorum. Sadece arkada görünmeyen yerde plastik ufak çizikler var onun harici her yeri direksiyon pedal vs. sıfırdan farksız. İnternetten detaylı özelliklerine bakabilirsiniz. 900 veya 270 derece olarak kullanılabiliyor. Güçlü titreşim özelliği vardır. PC, XBOX, PS ve tüm oyunlar ile uyumludur. Yaklaşık 1 yıl garantisi devam ediyor. Kutusu faturası aparatları tamdır.
Fiyat: 899 TL > 750 TL son fiyat. Sıfırı 1200 TL'den başlıyor. Ödeme sonrası tüm Türkiye'ye kargolama yaparım. Referanslarım mevcut.
Sadece g29, g920, g923 + shifter ile takas olur üstü konuşulur.
Satıldı..

Son düzenleme:
Fotoğraf paylaşılması alıcılar için daha mantıklı olacaktır. İyi satışlar.

Ben gerek duymuyordum. İnternette ne görüyorsanız o ama alıcıları çekecekse neden olmasın. :D
AVS547UXGFDNEZS.jpeg
SALKDFGHIUREUH4346.jpeg
GZFD543USTDGBFDS.jpeg
4365DGFHSZDFSZ.jpeg
sdafADSGADF.jpeg

Muhtemelen fiyat ucuz ama ürünün kendisi pahalı :D.
Manuel istediğim için demişsin hocam, bunun yanına ayrı bir manuel vites bağlayınca olmuyor mu? Mesela Logi Shifter alsan, bunu kendi yazılımından onu kendi yazılımından bağlasan olmuyor mu? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.

Manuel istediğim için demişsin hocam, bunun yanına ayrı bir manuel vites bağlayınca olmuyor mu? Mesela Logi Shifter alsan, bunu kendi yazılımından onu kendi yazılımından bağlasan olmuyor mu? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.
Üründe 3 pedal yok.

Yok ondan değil, yazılımsal kısmından sordum. Yoksa 3 pedalsız shifter olmaz :) ama üçüncü pedalı yaptırıp eklemek basit ya, ya da en kötü Ariel Atom 3 mantığı gidersin, 4500 devir üstüne debriyaj istemiyor :D.
Anladım, Şöyle açıklayayım o zaman bilgim dahilinde; Full set olarak kullanmazsanız çoğu oyunda sıkıntı oluyor. Pedalı veya vitesi algılamama gibi. Kısacası boş yere dert almış oluyorsunuz. Aynı zamanda insanlar kurcalanmış ürünleri almak istemiyor. Logitech G shifter 2. el kolay bulunamıyordu en son takip ettiğim kadarıyla. 0'ı ise minimum 700₺ civarı. Bunlarla uğraşmak yerine, konu sahibinin yaptığı gibi satıp komple 2. el logitech set almak çok daha doğru olacaktır.

Evet oluyor araştırma yaptım biraz. El yapımı pedal yapan yerler buldum ama Logitech Shifter USB çıkışlı olmadığı için dönüştürücüyü yurt dışından almam gerekiyor vergilerle sadece döüştürücü 200 TL'yi buluyor ve gerçekten uğraştırıcı süreçler. Direk satıp Logitech'e geçmek daha mantıklı geldi. Fiyat konusunda şöyle söyleyeyim Logitech direksiyon Shifter ile birlikte 4000 TL'yi geçiyor. Otomatik vites kullananlar fiyat açısından bu direksiyon gayet iyi olacaktır. Ayrıca az miktar pazarlık payım da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı