Rampage V900S 2. el alınır mı?

Frfghtr_01

Centipat
Daha fazla  
Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar.
2. el bir tane Rampage V900S direksiyon seti buldum ama freni direksiyon modunda çalışmıyormuş, Xbox kumandası olarak seçince çalışıyormuş.
Sizce bu bozuk mu oluyor, yoksa ayar çekilmesi mi gerek?
Alınır mı sizce? Maalesef bütçem ancak buna yetiyor.
İyi Sosyaller dilerim.

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar.
2. el bir tane Rampage V900s direksiyon seti buldum ama freni direksiyon modunda çalışmıyormuş, Xbox kumandası olarak seçince çalışıyormuş.
Sizce bu bozuk mu oluyor, yoksa ayar çekilmesi mi gerek?
Alınır mı sizce? Maalesef bütçem ancak buna yetiyor.
İyi sosyaller dilerim.

Fiyatı nedir ve cidden hiç bütçeniz yoksa ve kötüde olsa direksiyon deneyimi yaşamak istiyorsanız alın çünkü hem eski ve Shifter'ı bulunmamakta.

Hayır alınmaz Force feedback yok.

Arkadaşın 1-3K arası bir bütçesi olduğunu düşünürsek ve söylediğiniz özellik yüksek bütçedeki direksiyon setlerinde var.

Fiyatı nedir ve cidden hiç bütçeniz yoksa ve kötüde olsa direksiyon deneyimi yaşamak istiyorsanız alın çünkü hem eski ve Shifter'ı bulunmamakta.

Arkadaşın 1-3K arası bir bütçesi olduğunu düşünürsek ve söylediğiniz özellik yüksek bütçedeki direksiyon setlerinde var.
Evet 2k falan var o yüzden sordum zaten. İlla bu olmasına gerek yok önerdiğiniz bu bütçede ikinci el varsa belirtebilirsiniz.

Evet 2K falan var o yüzden sordum zaten. İlla bu olmasına gerek yok önerdiğiniz bu bütçede ikinci el varsa belirtebilirsiniz.

DFGT öneriyor arkadaş ama 2-2.5k için bayağı bir pazarlık yapmaniz gerekiyor.

En kötü tozlanmışlar bile 3kya koymuşlar ilanlarda bulunduğunz ile göre değişiklik gösterebilir sahibinden Param Güvende'den almanızı tavsiye etmem ilinizden alın gidip test edin.

Şöyle söyleyeyim ben zamanında bayağı bir araştırmıştım ama param olmadığı için alamadım hala yok. V900s alınmaz, ikinci el hiç hiç alınmaz. DFGT bakın bu fiyata, yoksa bırakın bu işi hiç almayın set falan. Çünkü bu bütçede DFGT dışında adam gibi set yok.

DFGT öneriyor arkadaş ama 2-2.5k için bayağı bir pazarlık yapmaniz gerekiyor.

En kötü tozlanmışlar bile 3kya koymuşlar ilanlarda bulunduğunz ile göre değişiklik gösterebilir sahibinden Param Güvende'den almanızı tavsiye etmem ilinizden alın gidip test edin.
Tamamdır teşekkürler ilginiz için. İyi forumlar.

Geri
Yukarı