Rampage V902 alınır mı?

Bütçem ona yetiyor, ikinci ele yönelmek istemiyorum çünkü güvenmiyorum o fiyata o alınır mı?

Hocam direksiyon seti olarak pek bir öneri yok Logitech G27, 29'dan başka bir şey almayın. Tabii bütçe yetiyorsa thrustmaster falan da alınabilir ama bizim ülkede G29'dan başka bir şey alınmaz.

Güvenemiyorum dostum çünkü bir kere alabilme şansım var onda da sorunlu bir şey almak istemiyorum V902 zaten 2 yıl garantili garantiye gönderirim sorun çıkarsa. Sorunlardan dolayı üzer derken konuyu biraz açar mısın?

Hocam direksiyon konularıyla aram olmasa da bu modelden çoğu kullanıcı uzun kullanımda memnun olmadığını duyuyorum, yine siz bilirsiniz.

Hocam direksiyon seti olarak pek bir öneri yok Logitech G27, 29'dan başka bir şey almayın. Tabii bütçe yetiyorsa thrustmaster falan da alınabilir ama bizim ülkede G29'dan başka bir şey alınmaz.
aşırı kaliteli bişey almama gerek yok sadece ets2 ve asetto corsa oynayacağım bence v902 idare eder.

güvenemiyorum dostum çünkü bi kere alabilme şansım var onda da sorunlu bişey almak istemiyorum v902 zaten 2 yıl garantili garantiye gönderirim sorun çıkarsa.
V902'de sorunlu, onu n'apacagiz?
Sorunlardan dolayı üzer derken konuyu biraz açar mısın?
Driver'ı olmamasindan kaynakli uyumsuzluk sorunlari, cop malzeme kalitesi, FFB olmamasi, kotu pedallar, sert vites vs. kisaca bunlar iste.

Ikinci elde yasadiginiz yer uzerinde temiz bir cihaz bulursaniz emin olun daha cok tatmin eder.

Güvenemiyorum dostum çünkü bir kere alabilme şansım var onda da sorunlu bir şey almak istemiyorum V902 zaten 2 yıl garantili garantiye gönderirim sorun çıkarsa. Sorunlardan dolayı üzer derken konuyu biraz açar mısın?

Kesik kesik dönme problemi mevcut. Yaptığınız hareketleri direkt olarak oyuna yansıtmıyor, bu da oyun zevkinin içine ediyor. Tavsiyem Rampage marka setlerden uzak durman.

Geri
Yukarı