Rampage V902 direksiyon seti alınır mı?

ATESATES10

Centipat
Daha fazla  
Xbox One S bir konsolum var ve Xbox uyumlu çok az direksiyon seti olduğundan pek seçeneğim yok. H vitesli olsun istiyorum ama Logitech filan çok pahalı oluyor. Rampage de uygun fiyatlıydı. Hissiyat filan benim için önemli değil 1,2 yıl götürse yeter ama sizce o kadar gider mi? Önereceğiniz uygun fiyatlı Xbox One S uyumlu direksiyon seti var mı?

Xbox One S bir konsolum var ve Xbox uyumlu çok az direksiyon seti olduğundan pek seçeneğim yok. H vitesli olsun istiyorum ama Logitech filan çok pahalı oluyor. Rampage de uygun fiyatlıydı. Hissiyat filan benim için önemli değil 1,2 yıl götürse yeter ama sizce o kadar gider mi? Önereceğiniz uygun fiyatlı Xbox One S uyumlu direksiyon seti var mı?
XBOX için en ucuz düzgün set G920 ve G923. Maalesef onlar da uygun fiyatlı olmaktan çıktı. DFGT, G27 ve G25 gibi ikinci eli nispeten ucuz olan setler XBOX uyumlu değil. Rampage setler emin olun XBOX gamepad'den çok daha kötü hissiyat verecektir ve yazılım uyumsuzluklarıyla sizi oyun oynamaktan soğutacaktır. Bundan dolayı önerim bütçenize göre sıfır veya ikinci el G920 veya G923 almanız yönünde olacaktır. Ayrıca uygun fiyata bulabiliyorsanız Thrustmaster TMX de gayet iyi bir giriş seviyesi setidir. Bazen Logitech'ten çok daha ucuza satıldığı oluyor. Kalite olarak Logitech'le aynı hatta FFB hissiyatı olarak kayışlı hibrit sistemiyle biraz daha iyidir.

Duyduğuma göre çok fazla ölü bölgesi varmış direksiyonun. 1200TL ile çıkış yaptığında bile gereksiz pahalı olduğunu düşünüyordum. Şu an 4300TL olmuş kesinlikle değmez o paraya. Gamepad ile oynamak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı