Rampage V902 neden alınmaz?

Hocam ffb olan direksiyon tartışmasız bir şekilde ffb olmayandan daha iyidir. FFB olmadığında ha rampage in simidini çevirmişsin ha yoğurt kapağı çevirmişsin ve bu linktekinde ne kadar güçlü olduğunu bilmesemde ffb var.

Dandik çünkü oyunla aynı anda dönmüyor. Arada fark oluyor. Öyle de keyif vermez hani 240-270 derece bir set olsa anlarım. Ama 900° bir sette olmamalı. Bu tenekeye para verme git DFGT, Driving Force Pro al bak keyfine beş para etmez.

15 - 20 yıllık DFGT edeceği şu an 500 TL en iyi durumdaki in böyle önere önere 2500-3000 TL yaptılar. Burada Rampage'yi savunmuyorum.

Dostum laf ile bu iş olmaz sen bunu ekonomiyi yönetenlere söyle doları da biz mi 30 lira yaptık?

Hocam ben siz biz yaptık demiyorum kimin yaptığı da belli zaten ama bence DFGT'ye 3000 TL çok fazla.

Hocam ben siz biz yaptık demiyorum kimin yaptığı da belli zaten ama bence DFGT'ye 3000 TL çok fazla.

Tamam fazla da bu paraya daha kaliteli 900 derece titreşimli yazılımı olan kaliteli düzgün bir cihaz söyle onu alsın insanlar ben burada Logitech övücülüğü yapmiyorum ben aldigimda 350 liraydi kalkip ben yukseltmedim fiyatlari. Daha iyisi varsa söyle yani. Yine da dandik rampage çöpüne para vermekten iyi.

Geri
Yukarı