Rampage V902 vs Rampage W20

Nesil

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben burada alacağımdan değil merakımdan soruyorum ikisi arasındaki fark nedir?
Ayrıca V902 kesik kesik dönme sorunlarının çözümleri YouTube'da var Rampage neden bu kadar kötüleniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben burada alacağımdan değil merakımdan soruyorum ikisi arasındaki fark nedir?
Ayrıca V902 kesik kesik dönme sorunlarının çözümleri YouTube'da var Rampage neden bu kadar kötüleniyor?

Bende V900 s var V902 ile arasındaki tek fark V902 de debriyaj ve vitest var asla alınmaz pedal ölü bölgeli, tam algılamıyor, gıcırdıyor ve yazılımı yok çoğu oyunda berbat çalışıyor.

Rampage çünkü. Adamakıllı ürünü yok Rampage Fury Z mouse hariç.
V902 4000 TL'yi bırak abartmıyorum 300 TL bile verilmez. Çok abartı fiyatları var direksiyonların neden anlamadım. Serbest piyasa olabilir de bu kadar da olmaz be.

Rampage çünkü. Adamakıllı ürünü yok Rampage Fury Z mouse hariç.
V902 4000 TL'yi bırak abartmıyorum 300 TL bile verilmez. Çok abartı fiyatları var direksiyonların neden anlamadım. Serbest piyasa olabilir de bu kadar da olmaz be.
Döviz endeksli olduğu için. Telefon fiyatlandırmalarına bakarsak direksiyon setleri uygun bile.

3000-4000 TL'ye satılan telefonun bu dandik şeyden daha çok işlevi var ve daha kaliteli. Üzerinde kullanılan plastik çöpten çıkma herhalde.
Kesinlikle Rampage direksiyon seti önermiyorum, almayın değmez.

Direksiyon seti alacaksanız başlangıç Logitech G29, orta Thrustmaster T300RS, pahalı Fanatec direksiyon setlerini öneririm.

Kesinlikle Rampage direksiyon seti önermiyorum, almayın değmez.

Direksiyon seti alacaksanız başlangıç Logitech G29, orta Thrustmaster T300RS, pahalı Fanatec direksiyon setlerini öneririm.

Çok pahalı be hocam ben vitesli ve 5500 bandında arıyorum.

Geri
Yukarı