Çözüldü Rampage V902 wheel gaz pedalı button 15 olarak çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Altan_07

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, bugün Assetto Corsa girerken gaza bastım fakat çalışmıyordu Denetim Masası'ndan tuşları denedim gaza bastığımda ise button 15 çalışıyor bunu nasıl düzelteceğim?

Sorunu hallettim prog tuşuna basıp 4 kere 2 saniye aralıkla options tuşuna basmanız yeterli.

Çözüm
Merhaba öncelikle, bugün Assetto Corsa girerken gaza bastım fakat çalışmıyordu Denetim Masası'ndan tuşları denedim gaza bastığımda ise button 15 çalışıyor bunu nasıl düzelteceğim?

sorunu hallettim prog tuşuna basıp 4 kere 2 saniye aralıkla options tuşuna basmanız yeterli.

Bu da işe yaramzsa prog tuşuna basıp share+options tuşuna aynı anda basın ve ışık sabitlenene kadar basılı tutun. Bende böyle çözüldü.

sorunu hallettim prog tuşuna basıp 4 kere 2 saniye aralıkla options tuşuna basmanız yeterli.

Bu da işe yaramzsa prog tuşuna basıp share+options tuşuna aynı anda basın ve ışık sabitlenene kadar basılı tutun. Bende böyle çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Allah senden razı olsun benim de 1. vitesi 6. vitesi ve arkadaki sol f1 vitesini 14. tuş olarak algılıyordu dediklerini yaptım düzeldi. Benim gibi sorun yaşayanlar bunu uygulayabilir. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı