Rampage X-Core alınır mı?

Alınmaz, hava akışı berbat, malzemesi kalitesiz.

İçinde PSU olmayan Rampage Racer modeline bakabilirsin. Düşük bütçe için iyi bir seçenek. Hava akışı da iyi. Bu model gerçekten F/P bir ürün bizzat test ettim. Eski çalıştığım yerde Rampage'in birçok ürününü test etme fırsatım oldu.

Daha fazla bütçe ile Dark Raider da değerlendirilebilir.

Ürün ile ilgili bilgim yok ancak bana göre Rampage, Gamepower gibi markaların hiçbir ürünü alınmaz. Karşılaştığım bütün ürünlerde sözde F/P gibi gözükmeye çalışılıyor ancak ucuz, kalitesiz işçilik yapılıyor.

Alınmaz, hava akışı berbat, malzemesi kalitesiz.

İçinde PSU olmayan Rampage Racer modeline bakabilirsin. Düşük bütçe için iyi bir seçenek. Hava akışı da iyi. Bu model gerçekten F/P bir ürün bizzat test ettim. Eski çalıştığım yerde Rampage'in birçok ürününü test etme fırsatım oldu.

Daha fazla bütçe ile Dark Raider'da değerlendirilebilir.

Bu nasıl hava akışı falan bunu almayı düşünüyorum fan da var 4 tane.

Merhabalar. Kasanın aynısından bende var PSU sığmıyor. Plastik klipslerle tutturmak zorunda kaldım. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi biraz kalitesiz.

Marka olarak bilgim yok fakat ön tarafının cam değil ızgaralı olması hava akışını olumlu yönde etkiler. Diğer donanımlar da kasaya uyum sağlarsa gayet iyi diye düşünüyorum.

Bileşenlerim Palit GTX 1660 Super i3-10100F 16 GB RAM ASUS Prime H410M-F Intel H410 1200 pin DDR4 2933MHz Micro ATX anakart bunlar işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı