Rampage X-horse kasa için sıvı soğutma önerisi

cagdasdrc

Centipat
Daha fazla  
Kullandığım kasanın linki burada;

Sizce hangi sıvı soğutmayı kullanabilirim işlemci olarak AMD kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım kasanın linki burada;

Sizce hangi sıvı soğutmayı kullanabilirim işlemci olarak AMD kullanıyorum.
İşlemciniz nedir?

Hocam kasa gibi bir parçada ucuza kaçmayın kendim tecrübeliyim 2 ay kadar önce bir müşterim 4090 kartla geldi ancak aldığı kasa ucuz yolluydu PCI slotlarının kasa yuvaları yırtıldı kartı taşıyamayı Corsair ASUS gibi markalardan şaşmayın.

İki işlemci için de sıvı soğutma boşa masraf olur, bunu alabilirsin.

Arkadaş X serisine geçerse sıvı soğutma şart olur ayrıca 5600 ve üstü için sıvı soğutma yaz ayları için iyi olur.

Hocam kasa gibi bir parçada ucuza kaçmayın kendim tecrübeliyim 2 ay kadar önce bir müşterim 4090 kartla geldi ancak aldığı kasa ucuz yolluydu PCI slotlarının kasa yuvaları yırtıldı kartı taşıyamayı Corsair ASUS gibi markalardan şaşmayın.

Arkadaş X serisine geçerse sıvı soğutma şart olur ayrıca 5600 ve üstü için sıvı soğutma yaz ayları için iyi olur.

E tamam da X serisine geçmeyecek ki, şu anda en ucuz 240mm sıvı soğutma 1800 TL, onun yerine AG400 alması daha uygun olmaz mı?

İki işlemci için de sıvı soğutma boşa masraf olur, bunu alabilirsin.
Şu an bunu kullanıyorum sence yeterli mi ?

Sıvı soğutmaya geçmek istiyorum.

Şu an bunu kullanıyorum sence yeterli mi ?
https://www.amazon.com.tr/Gametech-Freezer-2000Rpm-İşlemci-Soğutucusu/dp/B09YS198MC/ref=asc_df_B09YS198MC/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510222924419&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=12520190116198866112&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012763&hvtargid=pla-1688701147679&psc=1
Sıvı soğutmaya geçmek istiyorum.
sıvı soğutma istiyorsan;

kullandığım güncel soğutucum bu ama sıvı soğutmaya geçmek istiyorum.

kullandığım güncel soğutucum bu ama sıvı soğutmaya geçmek istiyorum.
güncel soğutucu ile sıcaklık değerleriniz nasıl?

Geri
Yukarı