Rampage X-Rapier SMX-R17 vs. SMX-R63 Glory vs. SMX-R88 X-Spac

Bütçe
150 ve aşağısı

M. Ömer ABAKAY

Decapat
Daha fazla  
Benim için farenin en önemli özelliği makroları yazlım ile değişmesi. O yüzden hangisi daha iyi?
Başka fare önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim ancak ufakta aydınlatması olmalı.
ben ergonomi olarak Rampage X-Rapier SMX-R17 ama yazılım olarak Rampage SMX-R88 X-Spac beğendim.

Öğrenci harçlığıyla bu kadar anca zaten oyun pek oynamıyorum, farem eskidi yenisni alacağım.
O yüzden siz olsanız hangisini alırdınız?
Almazdım demeyin eskisi öldü sayılır idareten alsam yeter.

Rampage X-Rapier SMX-R17

Rampage X-Rapier SMX-R17 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Rampage SMX-R63 Glory

Rampage SMX-R63 GLORY Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Rampage SMX-R88 X-spac

Rampage SMX-R88 X-Spac RGB Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğn mouse harbiden güzel duruyor.
Görünüş kısmı sana kalmış ben fortnitee da buildlerimi o tuşla yapıyorum makrosu bayağı işr yarıyor. 7 farklı ışık modu var 2-3 tanesi güzel dpi ayarı da oldukça geniş malzeme kalitesi açısından da tatmin eder en azından senin attıklarından iyidir.
image.jpgimage.jpg Şuan bilgisayar açık değil ışıkları sitede göründüğü gibi.

Son düzenleme:
Görünüş kısmı sana kalmış ben Fortnite'e da Build'lerimi o tuşla yapıyorum makrosu bayağı işr yarıyor. 7 farklı ışık modu var 2-3 tanesi güzel DPI ayarı da oldukça geniş malzeme kalitesi açısından da tatmin eder en azından senin attıklarından iyidir.
Eki Görüntüle 1304120Eki Görüntüle 1304119 şu an bilgisayar açık değil ışıkları sitede göründüğü gibi.

Yazılımla macrolara "fire (ateş)" macrosunu ekleyebiliyon mu?
Görünüş kısmı sana kalmış ben Fortnite'e da Build'lerimi o tuşla yapıyorum makrosu bayağı işr yarıyor. 7 farklı ışık modu var 2-3 tanesi güzel DPI ayarı da oldukça geniş malzeme kalitesi açısından da tatmin eder en azından senin attıklarından iyidir.
Eki Görüntüle 1304120Eki Görüntüle 1304119 şu an bilgisayar açık değil ışıkları sitede göründüğü gibi.

Benim şimdi 140 TL ve 5 dolarım var sence doları bozdurup alayım mı değer mi şimdi bozdurmak.

Son düzenleme:

Benim şimdi 140 TL ve 5 dolarım var sence doları bozdurup alayım mı değer mi şimdi bozdurmak.
Bence bozdurabilirsin kur korumalı mevduat sistemiyle dolar ufak ufak iniş çıkış yaşar ancak çok büyük oranda artmaz ama sana kalmış ben sadece mouse önerisi yaptım (yatırım tavsiyesi değildir) :)))

Bilmiyorum ama eklersin herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı