Ramtech DG215 alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba bütçem düşük 4025 TL (daha yeni ortaokulu bitirdim) kendi paramı biriktirerek bilgisayar alacağım bu bilgisayar ile düşük sistem gereksinimli oyunlar oynayacağım. (Minecraft vb.) Ailem ikinci ele karşı olduğu için bunu bulabildim sizce alınır mı? Ramtech güvenilir mi ve alınır mı?

Merhaba bütçem düşük 4025 TL (daha yeni ortaokulu bitirdim) kendi paramı biriktirerek bilgisayar alacağım bu bilgisayar ile düşük sistem gereksinimli oyunlar oynayacağım. (Minecraft vb.) Ailem ikinci ele karşı olduğu için bunu bulabildim sizce alınır mı? Ramtech güvenilir mi ve alınır mı?

Özür dilerim linki atmayı unutmuşum.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 11

Özür dilerim linki atmayı unutmuşum.

Aileni ikna et 2. El toplayalım sana. Bu kasaların donanımı çok eski zaten ben bunların 0 olduğuna inanmıyorum. 9-10 yıllık işlemci ve GPU'lar nasıl 0 olsun ki?

Aileni ikna et 2. el toplayalım sana. Bu kasaların donanımı çok eski zaten ben bunların 0 olduğuna inanmıyorum. 9-10 yıllık işlemci ve GPU'lar nasıl 0 olsun ki?

Bütçem aşırı dar olduğu için en azınan bunu almam gerekiyor sıfır olmadığını ben de biliyorum ama en azından ailem buna izin vermesi için dolandırılma ihtimali ya da kasa çalışmama ihtimalim var mıdır acaba.

Bütçem aşırı dar olduğu için en azınan bunu almam gerekiyor sıfır olmadığını ben de biliyorum ama en azından ailem buna izin vermesi için dolandırılma ihtimali ya da kasa çalışmama ihtimalim var mıdır acaba.

YouTube'da Webtekno incelerken çalışmamışti :) çalışacağını düşünüyorum ama almanızı hala önermem. Dandik PSU, anakart ve PSU'ya bulasmam. SSD'sine hayatta bakmam. Ailenden destek alıp frekans TV sistemi alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı