Ramtech DG214 alınır mı?

İkinci elden bal gibi RX 570 sistem toplanır. 2. neden ise RAMTECH'in ürünleri sanırsam Turbox Izoly gibi markaların yan satıcısı. 3. Bu parçaların sıfır olma ihtimali vermiyorum. 2. eldir %100 kesinlikle. O yüzden alınmaz. 4. Sırf serbest piyasa diye 2. el ürünleri sıfır olarak gösterip bide üstüne 5K civarı fiyat biçiyorlar maksimum edeceği fiyat 2 bin. Youtube'da 1080P bile kasar bu bilgisayar. İkinci ele yönelin. RX 570 8GB sistem topladınız mı keyfinize bakarsınız. Zaten bilinçli ve bu bilgisayar işlerinden az çok anlayan bir tüketici veya kullanıcı bu sistemlere bakmaz bile o kadar diyorum. Size cahil demek istemedim, o konuda alınmayın. Bu sistem kısaca alınmaz. Sebeplerini yukarıda yazdım. Diyeceklerim bu kadar.

Alınmaz parayı çöpe atmayın.

Ben aldım şu an o PC ile yazıyorum GTA 5 ETS 2 Valorant Call of Duty Black Ops Grid Sport PUBG Mobile Need for Speed orta ayarlarda de seni üzmez 70/80fps ama
CS 2 assetto (modlu) Forza 3 4 5 Minecraft (shaderl) The Last of Us The Forest Raft streender depp de kesinlikle oynanmaz en düşütde 15 35 FPS arası MAX😄

Şimdi RX 550 takacağım Allah izin verirse 1 2 aya

Yeni konular

Geri
Yukarı