Ramtech fullforce DG380 oyun bilgisayarı alınır mı?

Yanlış anladın beni dostum , yüksek fpsden kastım hiç açılmaması yada 10-15 fps civarında oynatması değil.Misal olarak söylüyorum Technopat online oyunun bana 60 fps stabil şekilde açması yeterli.Oynadığım oyunlar Metin2 , Valorant , LoL ha birde Wolfenstein The New Order diye bir oyun var eğer onu açarsa onu da oynamak isterim heves ettim biraz o oyuna.

Dediğim gibi bu sistemde tek korkum yan sanayi üretimden gelen parçalarla toplanmış bir bilgisayar. Çünkü içindeki parçaları kendim tek tek topladığımda sitedeki fiyattan daha fazlası çıkıyor ilk mesajda yazdığım gibi, zaten neden bu fiyata sattıklarını da anlayamadım. Çünkü bu sistem benim gözümde en az 8-8.500 Türk lirası bandında satılması gerekiyor.
Aliexpress`ten vergi dahil 2000 liraya anakar+ram+12 cekirdekli islemci seti satin aldim. Ekran karti olarak da mining yapilmis rx 580 kullandim. PSU olarak ise gameforce g700 PSU kullandim. Anakart+ram+islemci+psu+ekran karti yaklasik 5500 lira tuttu. Termal macun ve sogutucu ile birlikte 6150 lira tuttu. Ekran karti ve islemci haric aldigim her sey 0. el hicbir problemle de karsilasmadim.

Bu konuda fazla bilgim yok ama bir arkadaşım çok kötü derecede etkilediğini söyledi.Tek korkum mining değil belki mining sisteme zarar vermez ama ben bu parçaların orjinal olduğunu düşünmüyorum çünkü gereğinden daha aşağı bir fiyat bandında satılıyor.
O arkadasin hicbir sey bilmiyor. 5 yildir 7/24 calistirdigim islemci hala ayni performansi veriyor. Ve o parcalarin hepsi orijinaldir. Sadece anakart ve 1-2 parca Cin`de uretilmistir.

Peki dostum stabil şekilde oynatabileceğini düşündüğün herhangi bir hazır sistem biliyor musun? Eğer bilgin varsa link atabilirsen sevinirim. Sistemi detaylı incelemek istersen de şöyle linkini atayım belki bilgilerini yanlış yazmışımdır.

> https://www.hepsiburada.com/ramtech...b-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HBC00004XVJWH
Knk bilgisayarciya toplatirsin eve gecince parcalari atarim.

Aliexpress`ten vergi dahil 2000 liraya anakar+ram+12 cekirdekli islemci seti satin aldim. Ekran karti olarak da mining yapilmis rx 580 kullandim. PSU olarak ise gameforce g700 PSU kullandim. Anakart+ram+islemci+psu+ekran karti yaklasik 5500 lira tuttu. Termal macun ve sogutucu ile birlikte 6150 lira tuttu. Ekran karti ve islemci haric aldigim her sey 0. el hicbir problemle de karsilasmadim.
Kasayı kendiniz yaptınız heralde😀

O arkadasin hiçbir şey bilmiyor. 5 yıldır 7/24 calistirdigim islemci hala ayni performansi veriyor. Ve o parcalarin hepsi orijinaldir. Sadece anakart ve 1-2 parca Cin'de uretilmistir.

Anladım dostum, peki bu birkaç mesaj önce linkini attığım ve bahsi geçen sistem Valorant, Wolfenstein the New order gibi biraz daha düşük sistemli oyunları stabil şekilde çalıştırmaz mı?
Zaten öyle çok ahım şahım bir sistem beklemiyorum.

Knk bilgisayarciya toplatirsin eve gecince parcalari atarim.

Kasayı kendiniz yaptınız heralde😀
Elimde kasa vardi zaten onu kullandim. Kullandigim kasa 200-300 lira falandir.

Anladım dostum, peki bu birkaç mesaj önce linkini attığım ve bahsi geçen sistem Valorant, Wolfenstein the New order gibi biraz daha düşük sistemli oyunları stabil şekilde çalıştırmaz mı?
Zaten öyle çok ahım şahım bir sistem beklemiyorum.
Calistirir ama 6 bine cok daha iyi bir sistem toplayabilirsin.

Elimde kasa vardi zaten onu kullandim. Kullandigim kasa 200-300 lira falandir.

Calistirir ama 6 bine cok daha iyi bir sistem toplayabilirsin.
İşte tek tek alıp toplamayı ben becerebileceğimi zannetmiyorum.Bilgisayar dağıtıp toplamakla pek bilgim yok, zar zor aldığım parçalarıda takarken kırmak istemiyorum.

İşte tek tek alıp toplamayı ben becerebileceğimi zannetmiyorum.Bilgisayar dağıtıp toplamakla pek bilgim yok, zar zor aldığım parçalarıda takarken kırmak istemiyorum.
Onun için yani bir tık altıda olsa hazır bir bilgisayar alsam sence daha iyi olmaz mı?

Onun için yani bir tık altıda olsa hazır bir bilgisayar alsam sence daha iyi olmaz mı?
bilgisayarciya 100-200 liraya toplatirsin sorun olmaz. Hem yapacagin tek sey 1-2 tane kablo takmak ve tornavida kullanmak. Motor becerin varsa yaparsin. Cok gozunde buyutursen hic yapamazsin.

`Onun için yani bir tık altıda olsa hazır bir bilgisayar alsam sence daha iyi olmaz mı?`

4 bine toplayacagin bilgisayari sirf hazir diye 2 bin lira daha fazla para vermek mantikli degil.

İşte tek tek alıp toplamayı ben becerebileceğimi zannetmiyorum. Bilgisayar dağıtıp toplamakla pek bilgim yok, zar zor aldığım parçaları da takarken kırmak istemiyorum.

Yani siz benden bu konularda çok daha bilgili insanlarsınız ama kendi araştırdığımdada bu fiyat bantlarında en fazla toplayabileceğim bilgisayar bu gibi gözüküyor belki ekran kartını sadece RX580 olarak yükseltebilirim.

Knk hazır sistem alıp da az performans alma. Bir bilgisayarcıya toplat yada Youtube'den bakarak takabilirsin.

Yani siz benden bu konularda çok daha bilgili insanlarsınız ama kendi araştırdığımdada bu fiyat bantlarında en fazla toplayabileceğim bilgisayar bu gibi gözüküyor belki ekran kartını sadece RX580 olarak yükseltebilirim.
Knk 2.el al

Geri
Yukarı