Ramtech GX55 İ3-9100F PUBG oynatır mı?

Hocam ne C4'ü? Siz hiç inernette herhangi bir PSU'nun patladığını gördünüz mü? Ben çocukken babamın PSU sunun 240 Volt 110 Volt şalteri ile oynamıştım o patladı C4 gibi. Onun dışında hiç görmedim, duymadım PSU patladığını ve HDD de çöp değildir de yavaştır. SSD için de aynı şey geçerli bence. Bana kalırsa bilgisayarımı bir mağazadan kendi elimle toplarım teşhir parçalar varsa kaliteli onları alırım ve öyle de yaptım bilgisayar almak isteyen herkese tavsiye ederim.

500GB HDD'ler artık üretilmiyor kullanılmış ya da yenilenmiş ürün gelecektir, SSD kronik olursa sorunlara hazır olursunuz (sistem kilitlenmesi, düşük okuma hızı vs.) :), PSU kalitesiz olursa sistemin diğer parçalarına zarar verebilir, sistemde 9100F var bir saçmalık daha. 12.nesil işlemciler varken 3 nesil altı bilgisayar almak ne kadar mantıklı geliyor size?

500GB HDD'ler artık üretilmiyor kullanılmış ya da yenilenmiş ürün gelecektir, SSD kronik olursa sorunlara hazır olursunuz (sistem kilitlenmesi, düşük okuma hızı vs.) :), PSU kalitesiz olursa sistemin diğer parçalarına zarar verebilir, sistemde 9100F var bir saçmalık daha. 12.nesil işlemciler varken 3 nesil altı bilgisayar almak ne kadar mantıklı geliyor size?

Bende de i5 9400F Z370 teşhir anakart var Rampage PSU Adata SSD ve bu Adata SSD de aylar önce her saat en az 1kere FPS düşmesi yapıyordu bu drop 3-9 saniye sürüyor du sonra da SSD yandı.
Ben bilgisayarımı alırken en yeni işlemci sanırım 11. Nesil Intel işlemciler idi 2020 yılının sonlarına doğru almıştım sonra da ekonomi battı artık i9 fiyatına i5 satıyorlar ve bu devirde bu ekonomide i3 bence fena değil idare eder SSD de idare eder belki ama bu satıcıdan almak yerine MediaMarkt gibi yerlerden bilgisayar toplanabilir çünkü garanti de önemli ve bence bu devirde bu ekonomik şartlar altında böyle bir bilgisayar almak mantıklı ama daha ucuza toplanarak.

Geri
Yukarı