Ranch Simulator'de multiplayer girince oyun çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

The_ebu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core İ5-11400H
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX3050 Laptop GPU
Anakart: Asus FX506HC
Ram: SK Hynix DDR4 8GB 3200Mhz
SSD: Intel SSDPEKNU512GZ SSD 670P Serıes 512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
SK Hynix DDR4 8GB 1600Mhz
Ekran kartı
GeForce RTX3050 Laptop GPU
Anakart
Tuf Gaming FX506HC
İşlemci
Intel Core İ5 11400H
Merhaba, ranch Simulator'ı Single da destansı grafiklerle 50-60FPS arasında oynuyorum. Normalde ama tek sarmıyordu. Arkadaşlarla oynayalım dedik. Odayı onlar kurdular, oda kimliğini girdim. Benim bilgisayardan oyun yüklenme sayfasına geçiyor ama bir süre sonra donuyor. Birkaç saniye sonra da çöküyor. Sizce sebebi ne olabilir? Çözümü var mıdır, varsa nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba, ranch Simulator'ı Single da destansı grafiklerle 50-60FPS arasında oynuyorum. Normalde ama tek sarmıyordu. Arkadaşlarla oynayalım dedik. Odayı onlar kurdular, oda kimliğini girdim. Benim bilgisayardan oyun yüklenme sayfasına geçiyor ama bir süre sonra donuyor. Birkaç saniye sonra da çöküyor. Sizce sebebi ne olabilir? Çözümü var mıdır, varsa nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Grafikleri düşürüp de dene ya da arkadaşlarının grafikleriyle aynı yap dene. Benim bildiğim bu kadar, yanlışsa da hakkını helal et.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BiloBey12 sorunu hallettim teşekkürler grafikleri bir tık düşürdüm oyun girince donuyor 1-2 dakika hareket etmeyince düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı