Randevu sistemli basit dinamik web sayfası yapımı

@Riddikuluss01 Şu an bitti sanırım, bir kontrol eder misin eksik var mı yok mu? Bu arada servisteki resimleri de tamamladım, sıralamalı bir şekilde de yazdım zaten panele girince anlarsın.
oscar
12345

Şeklinde giriş yap, bir eksik yok ise tamam ise Directadmin panel şifreni değiştir.
Profil fotoğrafınız hayırlı olsun.

Teşekkürler. :D

@Riddikuluss01 Şu an bitti sanırım, bir kontrol eder misin eksik var mı yok mu? Bu arada servisteki resimleri de tamamladım, sıralamalı bir şekilde de yazdım zaten panele girince anlarsın.
oscar
12345

Şeklinde giriş yap, bir eksik yok ise tamam ise Directadmin panel şifreni değiştir.

Teşekkürler. :D
Çook iyi olmuş teşekkür ederim. Hiç bir sıkıntı yok. Zaten şuan izlediğim derslerden öğrendiklerimi sizin yapmış olduğunuz iskeletin üzerinde geliştirmeye devam edecem. Tekrardan çok ama çok teşekkür ederim.

Çook iyi olmuş teşekkür ederim. Hiçbir sıkıntı yok. Zaten şu an izlediğim derslerden öğrendiklerimi sizin yapmış olduğunuz iskeletin üzerinde geliştirmeye devam edeceğim. Tekrardan çok ama çok teşekkür ederim.

Rica ederim. Directadmin panel bilgilerinizi değiştirmeyi unutmayın.

Rica ederim. Directadmin panel bilgilerinizi değiştirmeyi unutmatın.
Şimdi değiştiriyorum teşekkür ederim.
Rica ederim. Directadmin panel bilgilerinizi değiştirmeyi unutmayın.
Galeriye fotoğraf eklemede sıkıntı var galiba. Jpg yada Png istiyor. Bu formatta yükleme yapmama rağmen hala aynı hatayı veriyor. Nasıl düzeltme yapacam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı