Random kantin güvenilir midir?

Merhaba ben Valorant hesabı almak istiyorum. Fakat pek güvenemiyorum. Hiç random kantinden alışveriş yapan oldu mu? Veya önerebileceğiniz hesap alım sitesi var mı?
Instagram hesabı: Login • Instagram
Tavsiye etmem. Yeni hesap açıp her gün bi kaç maç unrated kazanın. Ranked açıldığındada rankınızı açıp o hesaba vereceğiniz parayla kendinize skin alın. Daha güvenilir en azından :)

Hiç almadım ama güvenilirdir bence. DC'si var bir bak istersen sesli yardımı falan var.
Onlar da genellikle tırt çıkıyor. Sorunun çıkınca "soRumluSu biZ değiLiZ x'E sOrR" derler. Instagram'dan bir şey almayı tavsiye etmiyorum. Ve ayrıca zaten hesap alıp satmak yasal bir şey değil. Riot Games tarafından yasak.

Merhabalar, randomkantin'i belki de birçoğunuz benim vesilem ile tanımıştır. Nasıl mı? Tiktok.com/@osefcelik sponsorlarıyım kendilerinin. En büyük iş yaptığım mağaza randomkantin ve güvenmediğim mağazalardan reklam almam.

Mağaza hakkında biraz bilgi vereyim: Randomkantin mağazası şu anda Türkiye üzerindeki en büyük Valorant satış mağazasıdır. VP kodu da dahil olmak üzere hesap satışı da yapıyorlar. Ayrıca diğer mağazalar gibi değil garanti sunuyorlar, aldığınız hesap patlarsa yazdığınızda yardımcı olup size yeni hesap ile değişim veya iade yapıyorlar. Ayrıca müşterilerden oluşan bir DC sunucu toplulukları var. Dolandırıcı bir mağaza 4-5klık müşteri topluluğunu oluşturamaz. Sunucularını da şöyle bırakayım: Join the Random Kantin Discord Server!

Bu arada random hesap her zaman güvenilir değildir, tam güvenlik ve hesabın değişmesini istemiyorsanız randomkantin sunucusundan e-postalı hesap alarak hesabı tamamen size ait yapabilirsiniz.

Ayrıca random hesap satışlarında da ödemeyi direk almayıp aracı sistem olarak Shopier kullandıklar için de paranız güvende denebilir. İyi alışverişler.

Merhaba ben Valorant hesabı almak istiyorum. Fakat pek güvenemiyorum. Hiç random kantinden alışveriş yapan oldu mu? Veya önerebileceğiniz hesap alım sitesi var mı?
Instagram hesabı: Login • Instagram
sakı alma ondan ben 170 tl ye aldım skinler vardı ama sonradan ban yedi hile açıp pasif hesap diyorlar güvenmeyin !!!!!

Bir Riot hesabı alırsanız bütün hesap bilgileri sizde olmasına rağmen adam desteğe mesaj atıp hesap çalındı diyerek hesabı geri alabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı