Random Key siteleri güvenilir mi?

Yusuf Koçoğlu

Hectopat
Yer
Karamürsel
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar arkadaşlar. Hızlıca konuya giriş yapıyorum. Forza Horizon 4 almak istiyorum. Lakin malumunuz fiyatlar böbrek sattıracak cinste. Web sitesi üzerinden hesap satışı yapan siteler var 40-50-60 TL civarı hesap satıyorlar. Acaba aranızada böyle bir site hakkında bilgisi olan ya da deneyimi olan biri var mı? Crackte malum bizi bozar yoksa paraya kıyıp oyunu alacağım.
bu da örnek bir site linki.

Buradan al.

45'mi? Xbox olanı değil PC olanına bakınız. PC olanı 15 TL.
45'mi? Xbox olanı değil PC olanına bakınız. PC olanı 15 TL.
Xboxa bakmışım ben şuan ilk ay 5tl bunu almak daha mantıklı olacak.
.
Çalıntı hesap gibi geliyor.
Eki Görüntüle 606627
Çalıntı hesapları birden fazla kişiye satıyorlar hesap bilgileri doğrudur ama birden fazla kişi kullanmaktadır.
Steam key olarak verilen keyler güvenilir oluyor, ancak böyle hesap satan siteler varsa o sitelerden almayın. Güvenilir sitelere yönelebilirsin.
Yine de Steam'in kendi indirimleri diğer sitelerde satılan indirimli fiyatlardan çok daha ucuz oluyor.
Ve evet sonradan anladım emek hırsızı olduğumu. Gidip orijinal olarak aldım ve mutluyum.
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim.GamePass alacağız en mantıklısı bu olacak.Tekrardan teşekkürler.Sağlıcakla kalın.

Güvenilir bir site değil. Verdikleri kodlar çalışmıyor ama hatalarını asla kabul etmiyorlar. Çalışmadığımı ss alıp attığım halde istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyorlar, yasa gereği tek kullanımlık oyun kodlarının iadesi yapılmıyormuş falan. Papağan gibi ezberlemişler bizim kodlarımız doğru sizde bir hata vardır falan diye :D Yani arkadaşlar uzun lafın kısası 24 tl'mi çaldırdım.

Geri
Yukarı