Random keylerin random olmaması

Random key diye bir şey yok. Oyunlar önceden belli. Aliexpress üzerinden almıştım. Adam direk oyunların ismini verip yaninda kodu yazmıştı. Random madem nereden biliyor ?
Otomatik teslim yapan sitelerde de isim yazabilir ama satıcı onları rastgele dizer. İsim verince de random oluyor yani. Alan her kişiye farklı oyun gidiyor, aldığı zamana bağlı olarak. Ama problem satıcıların vadettiği kaliteli oyunları hiçbir zaman koymaması.

Birileri benim ilanımı görmüş sanırım, keyler gerçekten random ve Steam bunu kafasına göre yapıyor. Sonuçta adam sana 1 TL'ye GTA 5 verir mi? Yani Steam'den bahsediyorum, Steam tamamen şansa göre ve işine göre veriyor. Bir müşterime çıkmıştı ancak ne çıktığını hatırlamıyorum. İyi bir oyundu ama.
Ben zaten müşterilerime 75 TL garantisi falan sunuyorum, hesabın değerini arttırmak için iyi bir seçenek.

Ben aldım diye bir şey demedim?
Sadece GTA 5 vb tarzı oyun çıkacak diye umut verip random adı altında önceden ne çıkacağını bildikleri dandik oyun keyleri satıyorlar onu diyorum.

Sen 1TL'ye random keyi cıkan oyunu oynamak içinmi alıyorsun? Steam'de bile 1 TL'lik oyun yok.

Birileri benim ilanımı görmüş sanırım, keyler gerçekten random ve Steam bunu kafasına göre yapıyor. Sonuçta adam sana 1 TL'ye GTA 5 verir mi? Yani Steam'den bahsediyorum, Steam tamamen şansa göre ve işine göre veriyor. Bir müşterime çıkmıştı ancak ne çıktığını hatırlamıyorum. İyi bir oyundu ama.
Ben zaten müşterilerime 75 TL garantisi falan sunuyorum, hesabın değerini arttırmak için iyi bir seçenek.
Zaten 1 TL'ye GTA neyse de RDR2, Cyberpunk zor yani. 1 TL'ye alirsin oyun sayısını arttırırsın profilinin güzel durur. 1 TL'ye ne alabiliyorsun ki zaten ?

Steam Ultra key sattığınız hangi müşterinize aşağıdaki oyunlar çıktı?
GTA 5
PUBG
Mafia: Definitive Edition
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Resident Evil 2
Resident Evil 3
FIFA 21
AC Oyunları Ve daha bir sürü pahalı oyun!
Dediğim gibi hatırlamıyorum, ilk müşterilerimden birisiydi. DC kayıtlarına baktım chat yok. Kimseyi dolandırmıyoruz ki ben kendilerine de aldıklarında diyorum.

Steam kütüphanesini çöp oyunlarla doldurmak isteyenler için bire bir.
1623630982508.png

1623631030046.png

1623631090246.png

1623631130251.png

?

1623631159701.png

1623631219187.png

Çıkan oyunların hepsi zaten indirimlerde 1 TL'ye düşmüş.
Aaa 75 liralık oyun çıktı.(!) ( Fly and destory)
@Eren AK Ultra key diye 9 TL'ye satıyorsun İyi güzelde oyun zaten 75 TL'den indirimle 1 lira oluyor?
1623631640024.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı