Random Valorant hesabı nasıl elde ediliyor?

tsquick

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, öncelikle bu son zamanlarda cikan random Valorant hesapları var. Ben de merak edip bir tane satın aldım, bu hesaplar nasıl elde ediliyor ve o hesapta oynasam başıma herhangi bir şey gelir mi?

Arkadaşlar herkese merhaba, öncelikle bu son zamanlarda cikan random Valorant hesapları var. Ben de merak edip bir tane satın aldım, bu hesaplar nasıl elde ediliyor ve o hesapta oynasam başıma herhangi bir şey gelir mi?
Muhtemelen o heaapta hile açıldıve hile yapımcıları hesapları çaldı, dağıttı. Bu hesaplarda oynasan başına birşey gelmez gelse gelse o hesaba senden başka birileri daha girer ve sürekli IP değişikliği olursa Riot Games dondurur hesabı ta ki şifre değişikliği yapılana kadar düşük bir ihtimallede banlar. Senin kendi hesabına birşey olmaz Riot Games IP banı atmaz IP banı öyle kolay birşey değil zaten modeme reset attın mı düzelir. Ama o hesaba bel bağlama sana o hesabın şifresini veren başkalarına da vermiş olabilir ama eğer msn ve şifreyi değiştirirsen rahatlıkla kullanabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı