Range Rover alınır mı?

eneshirka

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikler herkese iyi aksamlar iyi günler. Bugün bir rance rover evouqe 2.2D 2011 bakmaya gittim ciddi alici olarak, fakat arabanın gövdesinde birkaç hasar gordum. Sol on kapı ve iki ayada ufak sürtmeler var, ki benim icin çok bir problem degil çok masrafı yok. Kazası belası yok arabanın butun servisleri kendi bayiinde yapilmis. 130*** km de. Fakat aklıma bir soru takıldı. Su anda bende 2010 model bir Mercedes C180 station var 2 yıldır severek biniyorum servisini de yeni yaptırdım. Arabamı satıp uzerine bir miktar para koyup Range'e gecmek sizce mantıklı mi? Kredi filan çekmeyeceğim halihazırda bir birikimim var zaten. Arabayı değiştirme sebebim arabamın sehir ici çok fazla yakması, 1.8 benzinli motoru var. Teşekkürler cevaplarınız icin şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
C180 daha az yakıyor diye biliyorum. Zaten evaque 2200CC.

Su anki aracım 8-11 arası yakıyor sehir ici fakat Range dizel olduğu icin daha az yakacaktir, fabrika verilerine gore 6-8 arası yakıyor. Ve su anki aracım otomatik olduğu icin bir miktar daha fazla olması normal. Fakat baktigim araç manuel, bu yüzden daha az yakacagini düşünüyorum.

Bence mantıklı değil. C180 iyi iş görür. Ama ne için kullanıcağına göre şirket arabası olarak mı?
Gündelik olarak mı?

Gundelik olarak

Su anki aracım 8-11 arası yakıyor sehir ici fakat Range dizel olduğu icin daha az yakacaktir, fabrika verilerine gore 6-8 arası yakıyor. Ve su anki aracım otomatik olduğu icin bir miktar daha fazla olması normal. Fakat baktigim araç manuel, bu yüzden daha az yakacagini düşünüyorum.

Gundelik olarak
Mercedes size yeter bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı