Ranker Cygnus V2 alarak hata mı ettim?

Malzeme kalitesi Ranker açısından söyleyecek olursak memnun edici seviyede.
Dedim zaten tercih meselesi diye. Bazıları malzeme kalitesine baziları performansa bakar. Hatta dedim "ben olsam" diye.
Yo. Kasanın her yeri SPCC Çelik. Sadece öndeki toz filtresi plastik. :D

Yandaki karartılmış temperli cam da kaliteli.
Biliyorum ancak MSI biraz daha kaliteli malzeme konusunda.

Kasada moddan bol başka bir şey yok zaten hocam. Tek tek saymıştım bir zaman, 150-160 üstünde mod vardı galiba :D
Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın. Ama beyaz modeli de içini doldurduktan sonra çok hoş görünüyor. 🙂 Monitör yansımış bu arada kartın güç girişlerinde o kadar fazla kablo yok. Gözünüz yanılmasın.
745aa95c-380a-44dc-8051-70bb9ee9489c.jpg

Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın. Ama beyaz modeli de içini doldurduktan sonra çok hoş görünüyor. 🙂Eki Görüntüle 868529
Keşke beyaz olanı alsaydım dedirttiniz hocam, odama uymayacak olsa bile siyah modelden daha şık duruyor sonuçta. Çok hoş gözüküyor. Her parçayı aynı renk yaparsanız daha da güzel olur.

Keşke beyaz olanı alsaydım dedirttiniz hocam, odama uymayacak olsa bile siyah modelden daha şık duruyor sonuçta. Çok hoş gözüküyor. Her parçayı aynı renk yaparsanız daha da güzel olur.
Sırf partik şekilde RGB' lerin senkronik çalışması için anakartı değiştirmeyi düşünüyorum. Üste de iki tane daha fan alırım, güzel bir görsel şölen sunar bize. 🙂 Bu arada tam yükte ekran kartım 55-56, işlemcim ise 58 dereceyi gördü. Kronik ısınma sorunlu dedkleri S40 M.2 SSD ile maksimum gördüğüm sıcaklık 42. Gerçekten hava akışı konusunda çok iyi bir kasa. İlk çıktığında ki fiyatıyla Dark Guardian gibi yeni f/p kasamızdır artık kendileri.

Sırf partik şekilde RGB' lerin senkronik çalışması için anakartı değiştirmeyi düşünüyorum. Üste de iki tane daha fan alırım, güzel bir görsel şölen sunar bize. 🙂 Bu arada tam yükte ekran kartım 55-56, işlemcim ise 58 dereceyi gördü. Kronik ısınma sorunlu dedkleri S40 M.2 SSD ile maksimum gördüğüm sıcaklık 42. Gerçekten hava akışı konusunda çok iyi bir kasa. İlk çıktığında ki fiyatıyla Dark Guardian gibi yeni f/p kasamızdır artık kendileri.
Sinerji'nin yaptığı en büyük hata kasanın dahili fanlarından ayrı satmayışı bence. Elimde olan P14'leri satıp alacaktım ama satmıyorlar işte :(

Geri
Yukarı