Ranker Cygnus V2 ile Arctic Liquid Freezer 280mm uyumlu mu?

oyun78

Centipat
Selamünaleyküm.

Ranker Cygnus V2 Beyaz ARGB Fanlı ATX Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu Ranker cygnus V2 adlı kasaya Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Arctic Liquid Freezer II 280 sıvı soğutma sığar mı, uyumlu mu acaba?

Bu kasanın ön ve üst bölümleri kaç mm sıvı soğutma desteği sunuyor?

@MisakiTaro kullanıyor. Biliyor diye düşünüyorum.

Ön taraf 360mm, üst kısım ise max 280mm diye biliyorum. Attığınız soğutucuyu üst tarafa monte edebilirsin.

Ön kısmı 240 mm destekliyor.
Üst kısım 240 mm destekliyor.
1613567694691.png

@MisakiTaro kullanıyor. Biliyor diye düşünüyorum.

240mm Max radyatör desteği o kasanın.

Ön taraf 360mm, üst kısım ise Max 280mm diye biliyorum. Attığınız soğutucuyu üst tarafa monte edebilirsin.

Sinerji de ön ve üst 240mm desteklediği yazıyor. Sadece fan olarak 2x14M destekliyor ama radyatör olarak 280mm desteklemiyor galiba.

Kasayı kullanıyorum hocam, radyatörü bırakın üst tarafa 2 tane 140mm fan sığdırmak bile zor. Çok olmasa da biraz dar bir kasa. Fanların modeli Arctic P14'dü.

Kasanın üst kısmı sanırım 240mm destekliyor.

Ön kısmı 240 mm destekliyor.
Üst kısım 240 mm destekliyor. Eki Görüntüle 883855

Evet üzücü o halde bu soruyu sormalıyım ki çünkü bu kasada gözüm kaldı Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ve Arctic LIQUID FREEZER II 240 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arasında çok büyük farklar olur mu acaba ses açısından da soruyorum sıcaklık açısından da?

Veya arasında üzen farklar varsa Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu sıvı soğutma ile uyumlu bir kasa öneriniz olur mu acaba? 600TL'yi geçmezse iyi olur.

Evet üzücü o halde bu soruyor sormalıyım ki çünkü bu kasada gözüm kaldı Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ve Arctic LIQUID FREEZER II 240 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe arasında çok büyük farklar olur mu acaba ses açısından da soruyorum sıcaklık açısından da?

Veya arasında üzen farklar varsa Arctic LIQUID FREEZER II 280 Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu sıvı soğutma ile uyumlu bir kasa öneriniz olur mu acaba? 600TL'yi geçmezse iyi olur

240 mm olanıda alabilirsiniz.

Geri
Yukarı