Ranker Kasalar Nasıldır?

O kasaya da baktım. :D Teşekkür ederim.

@Hells Bells bakacağım. :)

Güzel kasa ama benim için pahalı olacak hele yeni yıldan sonra fiyatların ne olacağı da belli değilken. :(

Sessizlik konusu olsun, Soğutması olsun kablo düzenleme seçenekleri olsun ideal. Ama bütçenizi aşıyor haliyle siz de haklısınız. Ama bütçenizi arttırmayı düşünürseniz tek geçerim. :)

Sessizlik konusu olsun, Soğutması olsun kablo düzenleme seçenekleri olsun ideal. Ama bütçenizi aşıyor haliyle siz de haklısınız. Ama bütçenizi arttırmayı düşünürseniz tek geçerim. :)
Bütçe belirlemedim açıkçası göreve başlayıp giderleri çıktıktan sonra bütçe belli olur, yeni yılın ilk çeyreği sonuna kadar toplamayı hedefliyorum sistemi.

Phanteks P350X tercih edilebilir bütçe ayarlanıp. Çok hoşuma giden bir model.
Tek eksi yönü bence üst radyatör yeri ile anakart arası boşluğun çok sınırda olması. Görselliği biraz bozması dışında sorun oluşturan bir nokta yok.

Ranker kasalar fason üretimdir. Cygnus modeli Thermaltake V200 TG ve Kolink Observatory ile aynı platformu kullanmaktadır. (Cygnus'ta kablo kanal silikonu ilavesi var). Cygnus modeli alınabilir, DC Earlkase de bir alternatif olsun sizin için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı