Rap şarkım nasıl?

beatçihaha

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bayağı önce şarkılar yapıyordum fakat haterim artinca biraktim ve yeniden döndüm. Sarkim sizce nasıl olmus? Cevrem begendi fakat yine de sizin fikirlerinizi merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 saniyelik kısımda tek duyduğum "hud riç vaaa vaaa hud riç yo yo hud riç vaaa va hud riç". Şarkının tamamında farklı şeyler söylüyor musun bilmiyorum. Müzik güzel ama hakkını vermem lazım.

"Vaa, vaa" kısmı eğer "what, wha?" ise telaffuzun çok kötü. Düz v harfi gibi telaffuz ediyorsun, w ise daha farklıdır. Bu videoyu bir izlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ben bayağı önce şarkılar yapıyordum fakat haterim artinca biraktim ve yeniden döndüm. Sarkim sizce nasıl olmus? Cevrem begendi fakat yine de sizin fikirlerinizi merak ettim.

Sil kanka kimse görmeden o derece bitirim.

Şarkı sonunda ki canavar kim kardeş ? "Bööö ben kaslı değilim" gibi bir şeyler diyor tam yerinde bitti :/ Hud riççç

NOT: Tuhaf bir şekilde sürekli tekrar ediyorum dinlemeye...🤣

"Obsesif kompulsif bozukluk (OKB), insanların obsesyon adı verilen sürekli tekrar eden düşüncelere sahip olması ve bu düşüncenin kendisini rahatsız etmesinden ötürü, genellikle rahatlamak amacıyla ritüel veya kompulsiyon adı verilen sürekli tekrar eden davranışlarda bulunmasıyla karakterize bir durumdur."

Bu Hood Rich neymiş ya. Sayıcam ve ekleyeceğim şarkı içinde kaç defa Hood Rich dediğini...🥺

Yeni konular

Geri
Yukarı