Rapçiler konserlerinde neden AutoTune kullanmıyor?

Ezhel bayağı kullanıyor konserlerinde videolarına denk gelmiştim. Normal konuşmasına bile AutoTune etkin. Şehinşah da kullanıyor.

Normal şarkılarda bitti bir de konserler kaldı iyice işkence olsun yani.
Öbür türlü daha çok işkence oluyor ama.
Yorumuma hahaha emojisi atan @Pierry nickli arkadaş, yeni rap dinleyicisi sanırım. Ais Ezhel döneminden haberi yok yüksek ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam autotune kullanarak yaptıkları şarkıları söylerken zaten genellikle kullanıyorlar ya da playback yapanlar var ama o kadar para verip konsere gitsem daha farklı bir şey beklerdim autotune ya da playback versiyonlarını zaten internettende dinliyoruz mesela cezanın sahne performansları falan direk canlı orkestra ile oluyor.

Ezhel konserlerde AutoTune kullanmıyor diye biliyorum. Onun kendi sesi de güzel çünkü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam autotune kullanarak yaptıkları şarkıları söylerken zaten genellikle kullanıyorlar ya da playback yapanlar var ama o kadar para verip konsere gitsem daha farklı bir şey beklerdim autotune ya da playback versiyonlarını zaten internettende dinliyoruz mesela cezanın sahne performansları falan direk canlı orkestra ile oluyor.
İsim vermek de istemiyorum bazı rapçilerin sesi autotune olmadan o kadar kötü ki, o konsere para vermek için rapçinin fanı olmak yetmez, aşık olmaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı