Rapçiler konserlerinde neden AutoTune kullanmıyor?

Öbür türlü daha çok işkence oluyor ama.
Yorumuma hahaha emojisi atan @Pierry nickli arkadaş, yeni bitme rap dinleyicisi sanırım. Ais Ezhel döneminden haberi yok yüksek ihtimal.
@Pierry Sen de aynı şekilde.
Ais Ezhel demedik biz zaten. Fakat şu anda autotune çok kullanıyor Ezhel. Bu arada Türkçe Rap'in ilk üstadı Ais Ezhel'i (!) bilmeyince yeni dinleyici ilan edildik 👍. Ayrıca tartışma konumuz Ais Ezhel değil ki.
Neyse daha fazla tartışmaya girmeyeceğim. Karşımda bir fanboy var ne de olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ais Ezhel demedik biz zaten. Fakat şu anda autotune çok kullanıyor Ezhel. Bu arada Türkçe Rap'in ilk üstadı Ais Ezhel'i (!) bilmeyince yeni dinleyici ilan edildik 👍. Ayrıca tartışma konumuz Ais Ezhel değil ki.
Neyse daha fazla tartışmaya girmeyeceğim. Karşımda bir fanboy var ne de olsa.
Ben son dönem şarkılarını dinlemiyorum.
Hatta ben fazla şarkı dinlemiyorum.
Ben eski tarz (eski dediğim de bayağı eski, altai throat singing) dinliyorum, kimsenin fanboyu değilim.
Sadece yapılan bu saldırıları anlamıyorum. Ayrıca sana bir şey demedim, sen niye gaza geldin ki?
Neyse, şaka maka iyi beğeni kastım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben son dönem şarkılarını dinlemiyorum.
Hatta ben fazla şarkı dinlemiyorum.
Ben eski tarz (eski dediğim de bayağı eski, altai throat singing) dinliyorum, kimsenin fanboyu değilim.
Sadece yapılan bu saldırıları anlamıyorum. Ayrıca sana bir şey demedim, sen niye gaza geldin ki?
@Pierry ve @Its only my echo arkadaşlarımıza verdiğin cevaplardan dolayı. Biz konserde de kullanıyor diyoruz, konuyu değiştirip Ais Ezhel'e getiriyorsun. Katılmıyorsanız bana 😡 atın geçin. Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı