Rapoo vPro V280 sürücüsü nereden bulunur?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Arkadaşlar merhabalar, vPro V280 model oyuncu farem var. Bilgisayarıma yeni kurulum yaptığımdan her şeyi sildim yedekelemekte aklıma gelmedi. Rapoo sitesinden farenin sürücüsünü indirmek için tıklıyorum 404 not found yazıyor. Elimde de inmiş bir sürücüsü şu an yok. Oyuna göre ayarlama yapamıyorum. DPI değiştiremiyorum. Sürücüyü nasıl bulacağım bilen varsa çok sevinirim. Ayrıca elinde olan varsa o kişiden de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar kimsede yokmu bu driver rica ediyorum yardımcı olun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhabalar, vPro V280 model oyuncu farem var. Bilgisayarıma yeni kurulum yaptığımdan her şeyi sildim yedekelemekte aklıma gelmedi. Rapoo sitesinden farenin sürücüsünü indirmek için tıklıyorum 404 not found yazıyor. Elimde de inmiş bir sürücüsü şu an yok. Oyuna göre ayarlama yapamıyorum. DPI değiştiremiyorum. Sürücüyü nasıl bulacağım bilen varsa çok sevinirim. Ayrıca elinde olan varsa o kişiden de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar kimse de yok mu bu driver rica ediyorum yardımcı olun.

Al kanka.

Onemli degil hocam bir şey soracakdim mouseden memnun musun bende siparisini vermisdim gelmesini bekliyordum.
Aslında memnunum yani ben geçen sene ki efsane cuma indiriminde 70 TL ye aldım. Yakınlık sensörü ve her şekilde renk ataması yapılan RGB led mevcut. Onun haricinde daha sonra karşılaştığım bir sorun sürücüyü kurunca 1 hafta sonra oluyor genelde, kurulu olduğu dizinle alakalı bir dizinden hata veriyor kapatınca sorun olmuyor ama çok nadir sürücü ayarları sıfırlama yapıyor. Bir diğer sorun makro editörü nasıl kullancağımı aslında pek çözemedim. Onun dışında takılma donma kasma hiç yok. Güzel sprey atılıyor. Birde çok nadir orta scroll hafif basınca algılama yapmıyor ama çok çok nadir yani. 70 liraya bence performansının çok üstünde.

Aslında memnunum yani ben geçen sene ki efsane cuma indiriminde 70 TL'ye aldım. Yakınlık sensörü ve her şekilde renk ataması yapılan RGB LED mevcut. Onun haricinde daha sonra karşılaştığım bir sorun sürücüyü kurunca 1 hafta sonra oluyor genelde, kurulu olduğu dizinle alakalı bir dizinden hata veriyor kapatınca sorun olmuyor ama çok nadir sürücü ayarları sıfırlama yapıyor. Bir diğer sorun makro editörü nasıl kullancağımı aslında pek çözemedim. Onun dışında takılma donma kasma hiç yok. Güzel sprey atılıyor. Bir de çok nadir orta scroll hafif basınca algılama yapmıyor ama çok çok nadir yani. 70 liraya bence performansının çok üstünde.

Macroyu ben cozmusdum istersen yardimci olabilirim.

Rappo vPro V280 oyuncu farem car benim de şu maro olayını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Rappo vPro V280 Gaming Farem Var Benim De Makro Olayını Nasıl açacağım Yardımcı Olur musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı