Rapor sisteminden yapılan uyarı itirazları hakkında

Biraz daha uzun deyip 1 gün demeniz bi' bana komik geldi.
Normalde destek sisteminden açılan taleplere üç gün içerisinde cevap vermekteyiz. Şu an sistemde birikme var, bir haftayı aşan aktif destek talepleri de bulunuyor. Yoğun olması ve yalnızca bir yöneticinin bakıyor olması bu birikmeye sebep olmuştur.

Daha önceden de itiraz ettiğiniz uyarıyı, uyarı veren moderatör haricindeki moderatörler de inceleyebiliyordu ama bunu düzenli bir şekilde yapmıyorduk. Yeni düzenlemelerle birlikte ikinci itiraz raporunuzda uyarıyı veren moderatör haricindeki moderatörler tarafından uyarı aldığınız mesajınız ve itiraz raporunuz değerlendirilecektir.

Eskiden bir moderatörün size takmış olduğunu düşünebilirdiniz ama artık en az iki farklı moderatör de itirazınızı değerlendirecektir. Böylelikle hatalı verdiğimiz uyarıları destek sistemine göre daha hızlı bir şekilde fark edip hatalı verdiğimiz uyarıyı düzelteceğiz.

Bu yeni düzenlemeden sonra itiraz raporlarınız biraz daha uzun süreli değerlendirilebilir. Maksimum 1 gün olur kanımca. İtiraz ettikten sonra sabırla beklemenizi rica ederiz. :)
Eklemeyi unutmuşum, şimdi biri gelip sorabilir. Yeni başlayan moderatör mü benim itirazımı değerlendirecek? Hayır tabii, görevde belli bir süre kalmış tecrübeli moderatörler itiraz raporlarını değerlendirecektir.

Eklemeyi unutmuşum, şimdi biri gelip sorabilir. Yeni başlayan moderatör mü benim itirazımı değerlendirecek? Hayır tabii, görevde belli bir süre kalmış tecrübeli moderatörler itiraz raporlarını değerlendirecektir.

Umarım. Haklı olduğum bir konuda hakaret/argo bulunmadan biraz sert konuştuğum için Moderasyon Ekibine Hakaret'den ceza yemiştim.

Yani cevap verilmedikten sonra işe yaramayan bir sistem.
1692050267495.png

Geri
Yukarı