Rapor sonrası geri dönüş

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Halihazırda aralık 2017 - MediaMarkt TR'den kapalı kutu aldığım mouse hakkında yanlış bilgi veriliyor. Core3 ve Core4 sürümleri bende 10 USD olarak gözüküyor indirimli şekilde.

Moderasyon ekibi "Yakın zamandaki raporlarınız çözüme kavuşturuldu: Konu mesajı 'Bloody A90 alternatif önerisi' - kaynak atar mısınız?" olarak bir bildirim gelmiş. Ben bu mesajdan iki şey anlıyorum.

1) Ben raporladığım için muhatap ben oluyorum ve bu mesaj bana geliyor. Kaynak atar mısınız derken eğer bir olayın olduğu söyleniliyorsa o olayın var olduğundan bahseden kişi kanıtlar. Ben olmadığını söylüyorsam bunu nasıl kanıtlayabilirim?

2) Arkadaşa giden mesajda bu yazıyordur. Lakin benim kutuma gelmesini anlamadım. Böyle ise diyecek bir şeyim yok.

Konu linki: Bloody A90 alternatif önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi olduğunu söyleyen kişi kaynak atması gerekiyor maalesef. Atacağınız basit bir ekran görüntüsü veyahut bir ürün kitapçığı/ürün adresi bu tarz durumlarda rapor ile beraber atılması gerekiyor.

Yanlış bilgi olduğunu söyleyen kişi kaynak atması gerekiyor maalesef. Atacağınız basit bir ekran görüntüsü veyahut bir ürün kitapçığı/ürün adresi bu tarz durumlarda rapor ile beraber atılması gerekiyor.
Raporlama kısmında ek ekleme yeri bulunmuyor?

Geri
Yukarı