Raporlarıma bakılmıyor ve reddediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TC Zafer Arslan

Hectopat
Makaleler
1
Son zamanlarda bu sorun çok canımı sıkmaya başladı. Raporladığım konuların hepsinde haklıyım.

En son küfürlü bir videoyu raporladım ama gereği yapılmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaş 5 TL Steam cüzdan kodu almak istediğini belirtmişti. Ben de artık satılmadığını, satan siteler olsa bile aynı fiyattan satmayacağını söylediğim halde, bir arkadaş satıldığını iddia etti.

Madem satılıyor arkadaşım neden link atıp yardımcı olmuyorsun? Varsayım üzerinden konuşuyorsan yanlış bilgi veriyorsun demektir. Bunu raporladığım halde raporum reddedildi.

Artık satılmıyor diye bir şey yok satılıyor.
Ayrıca mesajını düzenlemişsin, şimdi deme ben öyle demedim diye belirtiyim.

Konu sahibi nereden alabilirim diye soruyor ama bu kullanıcı sadece satılıyor diyor. Satan sitenin linkini atmıyor. Satılıyor diyorsa satan yerin linkini atmak zorundadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
En son küfürlü bir videoyu raporladım ama gereği yapılmadı.
Yukarıdaki konuda bulunan küfürlü içeriği bugün saat 14.41'de raporladığınız hâlde işlem yapılmadığını söylemişsiniz lâkin video ve mesaj yayından kaldırılmış. Yani raporunuza olması gerektiği gibi işlem yapılmış. Raporunuz yoğunluktan dolayı geç işlem görmüş olsa da tüm raporlara bakılıyor ve gerekli işlemler yapılıyor. Henüz işlem yapılmamış olması raporunuza bakılmadığı ya da reddedildiği anlamına gelmez. Er ya da geç gerekli olan zaten yapılıyor.
Üyeler beğenmedikleri veya katılmadıkları mesajlara "Beğenmedim" ifadesi bırakabilirler. Bunun üzerine üyeleri etiketleyerek "Neden beğenmedin ifadesi atıyorsun?" diye mesaj yazmak gereksiz mesaj sayılır.

Herkesin her konuya mesaj yazarak yardımcı olma gibi bir zorunluluğu olmadığı gibi üye konu sahibine yardımcı olmak amaçlı değil, sizin mesajınıza cevap vermek amaçlı satıldığını belirtmiş. Bu durumda kimsenin zorla bağlantı göndermesini bekleyemeyiz.

Üye satıldığı bir yeri biliyorsa ve yardımcı olmak istiyorsa konuya kendisi mesaj yazarak yardımcı olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı