Raporlarıma neden bakılmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Bu hafta 10'dan fazla rapor atmışımdır, fakat hiç birine normal bir biçimde bakılmadı. İllaha raporu attıktan bi' 10 dakika sonra tekrar rapor atıp "Raporlarıma bakın." dedikten sonra bakıldığını ve sonuçlandığını gördüm. Mesela doğum tarihi için rapor attım fakat bakılmadı, 10 dakika sonra "Raporuma bakın." diye rapor attım ve 10 dakika sonra bakıldı. Profilim ile ilgili rapor attım ve yine bakılmadı sonuçlanmadı, aynı şekilde "Raporuma bakın." diye bir rapor attım bakıldı.

Neden, "Raporuma bakın." diye rapor atmam gerekiyor illaha? Cezalıydım diye raporlarıma önem mi vermiyordunuz? Bir adamın mesajını raporladım, ona hiç bakmadınız. Adamın yanlış bilgi verdiği apaçık önümüzdeydi, "Raporuma bakın." dememe rağmen ona bakmadınız. Umursamıyorsunuz sanırım artık üyeleri. Bir konumun mesajlara kapatılmasını istemiştim, en az 3-4 rapor atmışımdır onunla ilgili ve onlara bakılmadı eni sonunda "Raporuma bakın artık." diye rapor attım ve ondan 10 dakika sonra bakıldı. Her gün bunu yaşıyorum.

Rapor yoluyla talep ettiğiniz bazı şeyler modların yetkisinde değil, o yüzden yerine getirilmesi uzun sürebilir.

Yanlış bilgi uyarısı içinse güvenilir bir kaynak gerekiyor, eğer raporlamanıza rağmen işlem yapılmadıysa reddedilmiş olabilir.
Ama işte hiç bakılmıyordu, hatta bir keresinde sabır ettim ve "Raporuma bakın." diye rapor atmadım. Hiç bakılmamıştı sanırım.

Eğer raporlamanıza rağmen işlem yapılmadıysa reddedilmiş olabilir.
Konuyu kitleme talebim neden reddedilsin ki? Yani kitletmem lazımdı bir neden yüzüne ve bence sorun da gayet kitlemeye yeterli nedendi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı