Raptor i5 11400 Sistem alınır mı?

14 yıllık pc var bana en dandik pc bile gelse büyük bir artış olur çok da fark etmez.🙃
Al dostum o zaman ne diyim, oynarsın 20-30 FPS.
14 yıllık pc var bana en dandik pc bile gelse büyük bir artış olur çok da fark etmez.🙃

5600g sistemde bu kasa psu ssd anakartı nerden bulacağım?
İş görmedikten sonra Z590 anakart, NZXT H700 kasa olsa ne yazar, 1-2 sene sonrası için anakart, kasa vs. alınmaz, bi defa 1-2 sene sonra DDR5 sistemler yaygınlaşacak, sen 2 sene önce aldığın DDR4 ile kalırsın, o paraya orta halli laptop al daha iyi olur zaten ikiside tat vermeyecek(oyun anlamında) ama karar senin.

Son düzenleme:
Al dostum o zaman ne deyim, oynarsın 20-30 FPS.

İş görmedikten sonra Z590 anakart, NZXT H700 kasa olsa ne yazar, 1-2 sene sonrası için anakart, kasa vs. alınmaz, bir defa 1-2 sene sonra DDR5 sistemler yaygınlaşacak, sen 2 sene önce aldığın DDR4 ile kalırsın, o paraya orta halli laptop al daha iyi olur zaten ikisi de tat vermeyecek(oyun anlamında) ama karar senin.

Ryzen 5600G zaten 3350 TL olmuş anakart 500 kasa 1.1K SSD 600 RAM 700 TL toplamda 6.2k ediyor. Hem BIOS Update gerekecek Windows kurmak gerekecek GTX750 Ti bulup takarım en kötü 6.5k vermiş olurum ssd ve psu çok kaliteli olur.

Geri
Yukarı