Raptr NVIDIA Ekran Kartı Görmüyor

yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Başlıkta da belirttiğim gibi Raptr ekran kartımı görmüyor. Intel HD Graphics'i görüyor ve ona göre oyunları optimize ediyor. Asus X550JK dizüstü bilgisayarım var ve Nvidia GTX 850M ekran kartı mevcut. Raptr'da diğer oyuncuların profillerine girdiğimde Nvidia ekran kartlarının sorunsuz tanındığını gördüm. Nasıl bir problemle karşı karşıyayım acaba?

Adsız.png

Raptr AMD'nin programı sen Geforce Experience indir.

1. Geforce Experince zaten kurulu.
2. Hayır. Raptr sadece AMD'nin programı değil. Raptr'ı Nvidia ekran kartına sahip kullanıcılar da kullanabiliyor. Şu an sıkıntısız bir şekilde Raptr'da oynadığım oyunlardan puan kazanabiliyorum.
3. Programın ekran kartımı görüp görmemesi önemli değil (Raptr'da bir kaç kişinin profilinde Nvidia ekran kartlarını tanıdığını gördüm.) Ekran kartını tanıması sadece oyunları otomatik optimize edebilmesi için. Ki bu da programı kullanmak için şart değil. Optimize etmeyi kapatırsın olur biter. Ben sadece sorun nerede olabilir diye soru sormak istedim. (Raptr'a ticket atmıştım. Sorunu çözeceklerini söylediler. )
4. Raptr'ın sitesinde Intel için özel kurulum dosyasının olduğunu bilmiyorsun sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı